Jesteśmy otwarci, czekamy na Ciebie!

Od 4 maja stacjonarne sklepy Castorama otwierają się dla wszystkich. Dla bezpieczeństwa i komfortu  klientów wydłużono godziny otwarcia sklepów do 22:00. Dostępne będą nie tylko części zewnętrzne, ale również wewnętrzne powierzchnie sprzedaży. To świetna wiadomość dla osób, które wolą zakupy stacjonarne, chcą skorzystać ze stref inspiracji lub skonsultować się z profesjonalnym zespołem doradców.

Od wtorku wszystkie sklepy sieci Castorama wznawiają działalność w pełnym zakresie. Na klientów czeka jak zawsze szeroki asortyment produktów, niezbędnych do przeprowadzenia prac remontowych i upiększania wnętrz, projektanci w strefach inspiracji są gotowi, by przygotować fantastyczne projekty, a doradcy klienta niezmiennie chętnie podzielą się wiedzą na temat oferty. Nadal można korzystać z usług takich jak uruchamianie sprzętu ogrodowego, zamawianie montażu, docinanie płyt.

Co istotne o tej porze roku, działy ogrodowe oferują jeszcze więcej produktów potrzebnych do urządzenia przestrzeni na zewnątrz domu, pojawiły się również piękne sadzonki oraz kwiaty doniczkowe, które upiększą nasze otoczenie i będą cieszyć oczy aż do późnej jesieni.

Niezmiennie sieć oferuje sprzedaż towarów online bądź przez telefon. Zamówienie zostanie bezpłatnie skompletowane i przygotowane do wydania w czasie do 2 godzin, między innymi w punktach CastoDrive, w których można odebrać produkty, nawet bez wysiadania z auta. Taka forma zakupów jest wygodna i bezpieczna. Dla osób, które wolą odebrać zamówienie w domu lub pod dowolnym adresem, w Castoramie działa usługa  „zamów z dostawą”. Wybrany asortyment może zostać dostarczony do Paczkomatu® InPost lub wysłany firmą transportową lub przez kuriera DPD.

Ponieważ bezpieczeństwo w sklepach Castorama jest traktowane priorytetowo, markety działają w reżimie sanitarnym, zastosowanie znalazły wysokie standardy wypracowane przez firmę w ostatnich miesiącach. Obsługa oraz klienci zobowiązani są do przestrzegania zasad zachowania dystansu społecznego oraz noszenia środków ochrony osobistej. Od 4 maja dla zapewnienia pełnej dyspozycyjności i bezpieczeństwa wydłużymy godziny otwarcia naszych sklepów do godziny 22:00.

Informacje o spółce Castorama:

Castorama Polska Sp. z o.o. jest najpopularniejszą sieć sklepów z artykułami budowlanymi i do wykończenia wnętrz (DIY) w Polsce . Firma uruchomiła swój pierwszy sklep w 1997 roku. Obecnie prowadzi sprzedaż w 86 lokalizacjach w różnych częściach Polski. Zapewnia również klientom w całym kraju dostęp do oferty on-line. Spółka zatrudnia ponad 12 tys. pracowników. Castorama Polska Sp. z o.o. jest częścią Kingfisher plc, międzynarodowej spółki posiadającej prawie 1200 sklepów w 10 krajach Europy. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę www.castorama.pl oraz www.kingfisher.com.