Kolorowa tablica nie tylko na ścianie

Ściana, po której można pisać kredą, to popularny pomysł na wykorzystanie farby tablicowej.  W ten sposób można wykreować funkcjonalną dekorację wnętrza, która dzięki własnoręcznym notatkom i obrazkom będzie po prostu niepowtarzalna. Z pomocą „tablicówki” nie tylko ściana może zyskać nowe zastosowanie. Taką farbą można pomalować również meble, drzwi, a także drobne dekoracje. I to na tysiące kolorów!

Kolorowe tablice na ścianie dziś zdobią nie tylko dziecięce pokoje, choć oczywiście najmłodszym to rozwiązanie potrafi sprawić wiele radości, wyznaczając dodatkowe miejsce na niczym nieskrępowaną twórczość. W przedpokoju farba tablicowa Tikkurila Liitu może posłużyć na przykład do stworzenia oryginalnego planu tygodnia dla całej rodziny, w kuchni zaś pozwoli wykreować podręczny notatnik na przepisy lub zakupy. Oprócz tradycyjnej czerni dostępna jest w ponad 13 tysiącach barw z mieszalnika, więc odcień tablicy można swobodnie dopasować nawet do najbardziej wyrafinowanych projektów.

Farba tablicowa to też świetny przepis na spersonalizowane dodatki, którym nie oprze się żaden miłośnik dobrego stylu. Szykujesz ważną kolację? Zanurz nóżki kielszków w Tikkurila Liitu, by udekorować stół niebanalnymi winietkami. W podobny sposób można stworzyć też nietypowe słoiczki na łakocie, pojemniki na zioła z oryginalnymi etykietami i wiele innych dodatków.

Blat biurka albo fronty szafek to nie miejsce do codziennych zapisków? Wręcz przeciwnie. Dzięki farbie tablicowej drewniane meble z łatwością zmienią się w przestrzeń pełną kreatywnych pomysłów. Wystarczy pomalować je Tikkurila Liitu, a podczas nauki czy pracy będzie można swobodnie robić na nich swoje notatki. Musisz tylko pamiętać, że jeśli zdecydujesz się pomalować tą farbą powierzchnie inne niż ściana, wcześniej mogą wymagać zastosowania gruntu Tikkurila Otex Akva.

Marzysz o oryginalnej i osobistej dekoracji? Napisz kredą na meblach swój ulubiony cytat bądź złotą myśl i gotowe! Gdy tekst Ci się znudzi, poszukaj po prostu nowej inspiracji.

Więcej o farbie tablicowej Tikkurila znajduje się na stronie:  https://tikkurila.pl/farby-dekoracyjne/produkty/tikkurila-liitu.

***

TIKKURILA to międzynarodowa marka wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie posiada szeroką gamę farb, impregnatów czy emalii dla klientów indywidualnych, a także profesjonalistów oraz powłoki i rozwiązania przemysłowe. Tikkurila wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu wytwarzanych przez siebie wyrobów, stąd też produkty tej marki są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Tikkurila opracowała jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku systemów barwienia farb – AVATINT. Umożliwia on pigmentację produktów na ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można przygotować aranżację przestrzeni według indywidualnych upodobań kolorystycznych i preferencji klientów. Dodatkowo doskonałe parametry użytkowe wyrobów Tikkurila zapewniają pomalowanym powierzchniom piękne i trwałe wykończenie.

Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach od ponad 150 lat. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, a w Polsce obecna jest od 1998 roku. Więcej informacji na temat marki dostępnych jest na stronie www.tikkurila.pl.