Kolory ziemi w nowych kolekcjach płytek Ceramiki Paradyż

Brązy, beże oraz ciepłe szarości coraz śmielej goszczą w naszych wnętrzach. W połączeniu z rysunkiem naturalnego kamienia, kolory z palety barw ziemi tworzą niepowtarzalny duet zachwycający subtelnością. Najlepszym tego przykładem są nowe kolekcje Smoothstone i Lightstone Ceramiki Paradyż, które zaimponują każdemu miłośnikowi dobrego designu.

Siła czerpana z natury

Smoothstone to kolekcja powstała z myślą o zwolennikach neutralnych tonacji, ceniących sobie delikatność i spokój. Inspiracją do jej stworzenia były wyszukane barwy naturalnych surowców w modnych kolorach zgaszonej bieli, beżu i umbry, które sprzyjają wyciszeniu i odnalezieniu harmonii.  Stonowaną stylistykę przełamuje grafika kamienia, którą dzięki innowacyjnym technologiom wiernie odwzorowano na powierzchni płytek. Całość dopełnia delikatne, satynowe wykończenie, dające efekt „smooth”. Dodatkowe możliwości aranżacyjne zapewniają także wchodzące w skład kolekcji mozaiki w ciekawych, biżuteryjnych kształtach, które urozmaicą wnętrze nadając mu indywidualny charakter.

Spokój letnich dni

Kolekcja Lightstone to synonim nowoczesnego minimalizmu w kolorystyce nawiązującej do śródziemnomorskich plaż. Płytki w odcieniach od kremowego koloru piasku, przez ciepłe beże, aż po nieco chłodniejsze szarości, pozwolą zbudować w pomieszczeniu klimat spokojnych, pogodnych chwil. Cała seria charakteryzuje się szlachetną grafiką kamienia, prześwitującą przez matowe i półpolerowane powierzchnie, dzięki czemu płytki wyglądają subtelnie i doskonale komponują się zarówno z delikatnymi, jak i bardziej wyrazistymi elementami wystroju wnętrza. Znajdą zastosowanie m.in. w stylu nowoczesnym, boho czy „eko”.

Kolekcje Smoothstone i Lightstone dostępne są w formatach 59,8 x 119,8 cm oraz 59,8 x 59,8 cm. Dodatkowo pierwszą z nich wzbogacono o modne cięte mozaiki w formacie 22,3 × 29,8 cm. Podobnie jak pozostałe linie z setu Home of Stone, prezentowane nowości wpisują się w koncepcję Domu z Paradyża, dającą możliwości płynnego i modularnego aranżowania różnych przestrzeni domowych takich jak: holl, salon, łazienka, kuchnia, taras czy elewacja.

Elementy kolekcji:

Smoothstone:

Formaty płytek: 22,3×29,8 cm; 59,8×59,8 cm; 59,8×119,8 cm

Kolory: bianco, beige, umbra

Powierzchnia: satyna

Cena: 22,3×29,8 cm – 79,95 zł/m2, 59,8×59,8 cm – 119,31 zł/m2, 59,8×119,8 – 147,60 zł/m2

______________________________________________________________________________

Ceramika Paradyż to polska, rodzinna firma. Lider i wiodący producent płytek ceramicznych w kraju oraz wizytówka polskiego przemysłu na świecie. Od 32 lat napędza wzornictwo, tworząc i dostarczając Klientom w blisko 50 krajach innowacyjne produkty o unikatowym designie i najwyższej jakości.

Firma jest laureatem najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu i gospodarki m.in. Red Dot Design Award 2016 (Trakt), iF Design 2017 (Elanda/Elando), Dobry Wzór 2018 (Esagon) oraz Bronze A’Design Award 2020 za kolekcję Modernizm, a także Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP oraz Dorocznej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Ceramika Paradyż jest wieloletnim Mecenasem Łódź Design Festival, największego wydarzenia poświęconego wzornictwu w tej części Europy oraz współinicjatorem akcji na rzecz poprawy jakości i estetyki w przestrzeni miejskiej.

Ceramika Paradyż posiada trzy marki własne: Paradyż jako marka parasolowa z szeroką paletą kolekcji w różnych stylach i formatach, oraz dwie submarki – Paradyż My Way, dedykowana dla klientów poszukujących indywidualnych i nowatorskich rozwiązań wzorniczych, i Paradyż Classica (dawniej Kwadro Ceramika), skierowana do osób ceniących klasyczną elegancję w przystępnej cenie. Kolekcje produktowe Ceramiki Paradyż są komplementarne, oferując Klientom w wielu formatach płytki ścienne, podłogowe, klinkier, dekoracje szklane oraz elementy ozdobne.

Zapraszamy na www.paradyz.com oraz www.sklep.paradyz.com