Komfort kąpieli w każdej łazience

Łazienki poza niepowtarzalnym wyglądem, powinny zawierać szereg praktycznych elementów, dzięki czemu zapewniają najwyższy poziom komfortu.

Asortyment brodzików Duravit, dostosowany do indywidualnych potrzeb i wymagań, zapewnia optymalny komfort kąpieli, dodatkowo może zostać uzupełniony doskonale dopasowanymi bateriami.

Seria brodzików Tempano jest dostępna w 27 rozmiarach – prostokątnych lub kwadratowych, dzięki czemu idealnie  komponuje się z wystrojem każdej łazienki. Akryl sanitarny w kolorze błyszczącej bieli jest nie tylko niezwykle wytrzymały, ale także przyjemny w dotyku. Dodatkową stabilność zapewnia opcjonalna powłoka antypoślizgowa (klasa C). Dostępne w wersji do montażu na równi z podłogą, wpuszczanej lub montowanej na podłodze, brodziki Tempano łączą w sobie komfort kąpieli z doskonałą estetyką. Montaż na równi z podłogą zapewnia dużą przestrzeń.

Brodzik Stonetto o strukturze kamienia zamienia prysznic w spotkanie z naturą. Niepowtarzalny wygląd brodzika to zasługa matowej powierzchni – naturalnej, oryginalnej i autentycznej. Wykonany z wysokiej jakości materiału DuraSolid®, brodzik jest odporny na zarysowania, wytrzymały i antypoślizgowy (klasa B). Powierzchnia i odpływ tworzą wizualną całość. Cztery kolory i 14 rozmiarów, a także wybór wariantów montażu, dają wiele możliwości indywidualnego zaprojektowania łazienki.

Uniwersalne serie baterii Duravit można łączyć tak, aby pasowały do ​​brodzików: funkcjonalne baterie B.1 o zaokrąglonych kształtach, geometryczne i proste B.2 lub ergonomiczne z efektownym wgłębieniem w uchwycie B. 3. Zmontowane fabrycznie systemy prysznicowe z natryskiem i główką prysznicową oraz termostatyczna lub jednouchwytowa bateria prysznicowa to praktyczne i wszechstronne rozwiązania, które nie wymagają skomplikowanego montażu podtynkowego. W rezultacie systemy prysznicowe są również idealne w przypadku modernizacji łazienki.

HyperFocal: 0

Podobnie smukły, dopracowany kształt serii C.1 od Kurta Merki Jr. dobrze komponuje się ze wszystkimi liniami wzorniczymi. Dostępne w okrągłym i prostokątnym kształcie, w różnych rozmiarach,, obiecują przyjemne doznania pod prysznicem za każdym razem. Pasujące główki prysznicowe są idealnym dodatkiem i są dostępne w wielu wariantach. Podobnie jednouchwytowe baterie natryskowe i baterie termostatyczne są również dostępne w wersji okrągłej lub prostokątnej.

HyperFocal: 0

Pasujące akcesoria, takie jak wieszaki na ręczniki w kolorze błyszczącego chromu lub matowej czerni z serii Starck T projektu Philippe Starcka, łączą najwyższy komfort kąpieli z całościowym designem łazienki.