Łazienka na wymiar to nie tylko meble. Nowe możliwości aranżacyjne z ofertą marki Schedpol

Ograniczony metraż łazienki niejednokrotnie wymusza zastosowanie sprzętów o konkretnych wymiarach i kształtach. O ile w przypadku zabudowy meblowej nie jest to skomplikowane, tak w przypadku wanny czy brodzika wydaje się niemal niemożliwe. Dlatego polska marka Schedpol, która już od 40 lat specjalizuje się w rozwiązaniach sanitarnych, oferuje możliwość dostosowania wymiarów swoich produktów do konkretnych wymagań klienta – od brodzików i odpływów, przez kabiny, umywalki, a nawet wanny.

Trudne warunki aranżacyjne potrafią być prawdziwym wyzwaniem. Łazienka o maleńkich wymiarach, specyficznym kształcie lub pełna wnęk i skosów uniemożliwia swobodne zastosowanie produktów dostępnych od ręki. Z drugiej strony, przestronny salon kąpielowy wcale nie musi być łatwiejszy w aranżacji. Wprawdzie, duża przestrzeń pomieści więcej, ale również wymaga zachowania odpowiednich proporcji. W odpowiedzi na te problemy, marka Schedpol stworzyła możliwość samodzielnego dopasowania sprzętów na konkretny wymiar. 

  Opcja ta dotyczy wybranych brodzików kompozytowych Kalait, Etrusco i De Luxe (Schedpol), oraz Protos i Libra(Schedline). A także podpłytkowych Slim Lux S1, Base S1, Base S4 i Shortline S4 (Schedpol). O ile powierzchniowo montowane brodziki dotniemy tylko w wyznaczonych na rysunkach technicznych obszarach, tak podpłytkowe docinamy swobodnie do pożądanego rozmiaru – mówi ekspert marki. Podobnie jest w przypadku nośników do wanien, które składa się na wymiar z gotowych, dostarczonych w zestawie elementów. 

Jednak na tym możliwości się nie kończą. Dla naszych klientów biznesowych, jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy nowy produkt w oparciu o indywidualny projekt (rysunek architekta lub pliki CAD). Wykonujemy w ten sposób brodziki prysznicowe i wanny kąpielowe, wraz z nośnikami. W przypadku takiego zamówienia, klient ma możliwość decydowania o wymiarach, kształcie, kolorze. Może również zdecydować się na zastosowanie różnych technologii, takich jak rodzaj wypełnienia, czy dodatkowa powłoka antypoślizgowa. Podobnie da się zaprojektować brodziki podpłytkowe i odpływy liniowe – nawet do 2 metrów długości. Ale oferujemy również gotowe systemy zabudowy łazienek na konkretny wymiar – kabiny prysznicowe, ścianki łazienkowe, ławki, leżaki, obudowy, a nawet umywalki. W przypadku wszystkich tych produktów, istnieje możliwość pełnej personalizacji – dodaje ekspert marki Schedpol.

Schedpol od lat inwestuje w innowacyjne i ekologiczne technologie, a do produkcji używa tylko najwyższej jakości, certyfikowanych europejskich komponentów i surowców. Projektanci marki dbają o to, by każdy element produktu końcowego był przemyślany i łatwy w montażu, tak by zminimalizować ryzyko kucia i naruszenia warstwy hydroizolacyjnej łazienki. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.schedpol.pl