Łazienka szyta na miarę! Sprzęty łazienkowe na wymiar w ofercie marki Schedpol

Powierzchnia przeciętnej łazienki rzadko przekracza kilka metrów kwadratowych. W tak ograniczonej przestrzeni konieczne jest zastosowanie sprzętów o konkretnych wymiarach i kształtach. O ile w przypadku zabudowy meblowej nie jest to skomplikowane, tak w przypadku wanny czy brodzika wydaje się niemal niemożliwe. Dlatego polska marka Schedpol oferuje możliwość dostosowania wymiarów swoich produktów do konkretnych wymagań klienta – od brodzików i odpływów, przez kabiny, umywalki, a nawet wanny.

Odpowiedź na trudne wyzwania projektowe

Trudne warunki aranżacyjne potrafią być prawdziwym wyzwaniem projektowym. Łazienka o maleńkich wymiarach, specyficznym kształcie lub pełna wnęk i skosów uniemożliwia swobodne zastosowanie produktów dostępnych od ręki. W odpowiedzi na te problemy, marka Schedpol stworzyła możliwość samodzielnego dopasowania sprzętów pod konkretny wymiar.

  Opcja ta dotyczy wybranych brodzików kompozytowych Kalait, Etrusco i De Luxe (Schedpol), oraz Protos i Libra(Schedline). A także podpłytkowych Slim Lux S1, Base S1, Base S4 i Shortline S4 (Schedpol). O ile brodziki kompozytowe dotniemy w wyznaczonych na rysunkach technicznych obszarach (co jest w większości przypadkach w zupełności wystarczające), tak podpłytkowe S1 możemy dociąć swobodniej do pożądanego rozmiaru. Również oferowane przez nas nośniki do wanien dają możliwość dopasowania do pożądanego rozmiaru, bowiem składa się je z gotowych, dostarczonych w zestawie elementów – mówi Piotr Fuhrmann, ekspert marki Schedpol.

To jednak nie koniec możliwości. Klienci biznesowi Schedpol mogą liczyć na opcję wytworzenia produktów od podstaw, pod indywidualne zamówienie i zapotrzebowanie danego projektu. – Zdajemy sobie sprawę z tego, że standardowa oferta produktowa nie wystarcza, by spełnić wymogi najbardziej wymagających inwestycji, dlatego dla naszych klientów biznesowych jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy nowy produkt w oparciu o indywidualny projekt (rysunek architekta lub pliki CAD). Wykonujemy w ten sposób brodziki prysznicowe i wanny kąpielowe wraz z nośnikami. W przypadku takiego zamówienia, klient ma możliwość decydowania o wymiarach, kształcie czy kolorze. Może również zdecydować się na zastosowanie różnych technologii, takich jak rodzaj wypełnienia czy typ zastosowanej powłoki. Bez trudu zaprojektujemy w ten sposób niestandardowy brodzik prysznicowy albo odpływ liniowy sięgający nawet 2 metrów długości. Poza poszczególnymi produktami, oferujemy również spójne zestawy zabudowy łazienek na konkretny wymiar – kabiny prysznicowe, ścianki łazienkowe, ławki, leżaki, obudowy, a nawet umywalki. W przypadku wszystkich tych produktów, istnieje możliwość pełnej personalizacji – wyjaśnia Piotr Fuhrmann.

Doświadczenie w produkcji dla komfortu i bezpieczeństwa

Schedpol to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży. Lata pracy zaowocowały stworzeniem innowacyjnych, opatentowanych przez producenta technologii Stabilsound® i Stabilsound Plus®, które stały się dziś synonimem jakości, komfortu i bezpieczeństwa dla użytkownika. Dzięki nim, wyroby Schedpol wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością i stabilnością przy zachowaniu możliwie jak najmniejszej masy produktu. Niska waga wyrobu to nie tylko łatwy montaż, ale – jak mówi Piotr Fuhrmann – duże ułatwienie logistyczne dla partnerów biznesowych zarówno z Polski, jak i zagranicy –

Niektóre z naszych wyrobów jesteśmy w stanie dostarczać nawet paczkami kurierskimi. W czasach rosnących kosztów logistyki to ogromna korzyść. Wieloletnie doświadczenie w produkcji pozwala nam na tego rodzaju elastyczność, dzięki której jesteśmy w stanie reagować na bardzo indywidualne i zróżnicowane potrzeby naszych klientów. To między innymi dlatego coraz więcej zleceniodawców wybiera Schedpol, jako firmę, która cały proces produkcyjny prowadzi w Polsce, aniżeli zagranicznych dostawców.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.schedpol.pl