“Majówka z Hettich” – to już jest koniec?

Po trzech intensywnych tygodniach, pełnych uśmiechu i entuzjazmu, tegoroczna “Majówka z Hettich” dobiegła końca! Podczas naszej podróży odwiedziliśmy aż 18 lokalizacji w Polsce, na każdym kroku rozpalając atmosferę pełną słonecznej pogody i pozytywnej energii. Nawet niespodziewane burze nie zniechęciły  nas do spotkań z Wami! A co takiego przygotowaliśmy na naszych stoiskach i czym Was najbardziej zaskoczyliśmy?

„Majówka z Hettich” – Odwiedziliśmy aż 18 lokalizacji w Polsce pełnych słońca i pozytywnej energii, która towarzyszyła nam przez cały czas.

Prezentacja Szuflady InnoTech Atira w nowej, niezwykle atrakcyjnej cenie.

Nasza klasyczna szuflada InnoTech Atira była gwiazdą wydarzenia. Ta wszechstronna, klasyczna szuflada zachwyciła uczestników swoją funkcjonalnością i nowoczesnym designem. Szuflada InnoTech Atira już od jakiegoś czasu dostępna jest w wyjątkowej cenie. I – nie ma co ukrywać – to właśnie ta cena była dla Was najbardziej zaskakującą wiadomością na trasie.

Szuflada InnoTech Atira w nowej, atrakcyjnej cenie była niewątpliwą gwiazdą każdego eventu.

System KA 5740 – system drzwi kieszeniowych.

Podczas „Majówki z Hettich” zaskoczyliśmy Was systemem KA 5740. To okucie do drzwi kieszeniowych. Jest niezwykle prostym rozwiązaniem, umożliwiającym schowanie drzwi w specjalnie przygotowaną niszę w boku mebla. System ten, jak usłyszeliśmy wielokrotnie podczas spotkań z Wami, otwiera nowe możliwości w projektowaniu mebli oraz trudnych przestrzeni. Na Majówce mogliście przetestować dwie różne wersje realizacji: w wersji bez cichego domknięcia i w wersji z cichym domkiem  oraz mechanizmem “push to open”, który sprawia, że otwieranie drzwi odbywa się za pomocą delikatnego nacisku, a ich zamykanie jest wyjątkowo ciche i płynne.

Podczas „Majówki z Hettich” uczestnicy brali udział w dynamicznych prezentacjach i konkursach. Rekordowy czas skręcania szuflady InnoTech Atira zanotowany na trasie wyniósł 25,46 sekundy!

To, co wyróżnia okucie do drzwi kieszeniowych KA 5740, to nie tylko jego funkcjonalność, ale także estetyka i solidność wykonania. Dzięki niemu możliwe jest stworzenie eleganckich i ergonomicznych rozwiązań meblowych, które doskonale wpisują się w potrzeby współczesnych wnętrz.

Pokazy Techniczne i Konkursy:

Na każdym spotkaniu odbywały się fascynujące pokazy techniczne, podczas których uczestnicy mogli zobaczyć na żywo, jak szybko i łatwo montuje się szuflady InnoTech Atira. Każdy uczestnik otrzymał także bezpłatny szablon montażowy. Nasze spotkania były pełne dynamicznych prezentacji produktowych, które angażowały uczestników. Każdy miał okazję bezpośrednio doświadczyć jakości naszych produktów, spróbować swoich sił w skręcaniu szuflady i dowiedzieć się, jak mogą one ułatwić codzienne życie. Najwięcej emocji wzbudzały jednak konkursy. Uczestnicy rywalizowali o fantastyczne nagrody, w tym stoły warsztatowe 7w1 marki Kraft&Dele, których było aż 18 oraz dwa BlueMax Mini 2/6.

Prezentowane na eventach systemy Hettich to połączenia inteligentnej technologii, funkcjonalności i designu.

Kto skręcał najszybciej?

W konkursie głównym na najszybsze skręcenie szuflady InnoTech Atira zwyciężyli: Pan Krzysztof Pipa z firmy Usługi Stolarskie Krzysztof Pipa, który w Opolu uzyskał niesamowity czas 25,46 sekundy. To nasz Mistrz Polski w skręcaniu szuflady InnoTech Atira na czas. Wice mistrzem Polski został Pan Arkadiusz Łygan z firmy Łygan Design, który podczas eventu w firmie Lambud w Warszawie osiągnął czas 28,53 sekundy.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom – bo czasy, które wykręciliście naprawdę robią wrażenie!

To już jest koniec ale pozostają niezapomniane wrażenia.

 

Podczas “Majówki z Hettich” nie brakowało niespodzianek i atrakcji. Było wiele okazji do rozmów przy kawie, a nasze prezentacje wielokrotnie zaskakiwały i sprawiały, że wracaliśmy ze spotkań z Wami z poczuciem, że w trasie bywa najlepiej. Czy wracamy za rok? Czas pokaże. Tymczasem usiądźcie wygodnie i obejrzyjcie film podsumowujący tegoroczną trasę, klikając w link. Zobaczcie co się działo w trakcie „,Majówki z Hettich”.

Poniższy materiał zdjęciowy jest dostępny do pobrania w menu „Prasa” na stronie www.hettich.com: