Meble, które przyciągają spojrzenia

Kolekcja LINE od Deftrans to odważne odejście od standardu gładkich i neutralnych szafek łazienkowych. Głównym elementem ozdobnym serii są modne lamele, które w ostatnim czasie podbiły rynek wyposażenia wnętrz.

Kolekcja LINE jest odpowiedzią firmy Deftrans na potrzeby osób, które cenią sobie oryginalne wzornictwo i poszukają mebli przykuwających spojrzenia. W kolekcji Line modne lamele w dekorze złotego dębu zostały osadzone na tle frontów w odcieniu głębokiej czerni. Zabieg ten nadał meblom optycznej głębi i wyrazistości oraz sprawił, że wiszące bryły prezentują się niezwykle lekko, a zarazem efektownie. Łagodne dopełnienie dla wyrazistych frontów stanowi gładki korpus w odcieniu złotego dębu. Dzięki zastosowaniu ciepłego dekoru drewna w połączeniu z czernią, szafki te nadadzą łazience przytulności, a za sprawą swojej niebanalnej formy, zdefiniują charakter wielu współczesnych aranżacji.

W skład serii wchodzi funkcjonalny słupek oraz szafka pod umywalkę dostępna w trzech szerokościach (60, 80 i 100 cm). Kompaktowy charakter kolekcji i szeroka gama wymiarów do wyboru pozwolą na umeblowanie zarówno bardzo małej, jak i dużej łazienki.

Meble z kolekcji Line znaleźć można w największych marketach budowalnych w całej Polsce.