Modna strefa prysznicowa B&W

Niezawodne połączenie bieli i czerni to duet, który nie wychodzi z mody. Warto wprowadzić go nie tylko do swojej garderoby, ale również do wnętrz. Dzięki temu nabiorą one ponadczasowej elegancji i szyku. W łazience, w przestrzeni kąpielowej, świetnie sprawdzi się propozycja od firmy Schedpol. Seria Ajax B&W łączy nieskazitelną biel brodzika z czarną maskownicą. Takie rozwiązanie w strefie prysznicowej podkreśli charakter wnętrza w monochromatycznym stylu. 

Harmonia kontrastów

Brodziki z serii Ajax B&W dostępne są w trzech kształtach: kwadratowym, prostokątnym i półokrągłym. Ich powierzchnia jest idealnie gładka, w pięknym odcieniu klasycznej bieli, którą zawadiacko podkreśla czarna matowa maskownica odpływu (RAL 9004). Nowoczesna linia brodzików cechuje się minimalistycznym designem i dbałością o detal. Bez wątpienia stanowić będzie elegancką dominantę strefy prysznica. 

Potwierdzona jakość 

Pomimo niewielkiej wysokości brodzików z serii Ajax B&W, są one niezwykle trwałe i wytrzymałe na nacisk. Do ich produkcji wykorzystano kompozyt Stonicryl® –  nowoczesny materiał wypracowany przez ekspertów i technologów firmy Schedpol. Z połączenia bardzo odpornych warstw polimerów i mineralnych komponentów ze spienionymi mieszankami PU+ uzyskano nie tylko najtrwalszy kompozyt przeznaczony do produktów kąpielowych, ale również materiał idealnie wygłuszony i ciepły. Dodatkowo brodziki posiadają stalowe wzmocnienie krawędzi, co sprawia, że są one bardziej sztywne i wytrzymałe. Dla komfortu użytkowników w brodzikach serii Ajax zastosowano powłokę antybakteryjną Antibac® oraz Easy to clean , które podnoszą higienę strefy prysznicowej i są korzystne dla alergików. 

Montuj, jak chcesz 

Dużym udogodnieniem, jakie zapewnia producent, jest możliwość dopasowania sposobu montażu brodzika do naszych indywidualnych preferencji i warunków panujących w pomieszczeniu. Produkty z serii Ajax B&W można osadzić bezpośrednio na podłodze, podnieść ponad posadzkę wykorzystując innowacyjny stelaż do brodzików Stabilsound Plus® lub wpuścić je w podłogę.