Nice zaprezentuje innowacyjność swojego ekosystemu inteligentnego domu na targach R+T 2024 w Stuttgarcie

W dniach 19-23 lutego 2024 r. Nice, światowy lider w dziedzinie rozwiązań do zarządzania domem, będzie wystawcą na targach R+T w Stuttgarcie. R+T to najważniejsze na świecie wydarzenie poświęcone roletom, drzwiom, bramom i systemom przeciwsłonecznym, a także miejsce spotkań branży. To wyjątkowa okazja, aby odkryć i doświadczyć wszystkich innowacji ekosystemu inteligentnego domu Nice.

Zespół Nice zaprosi swoich gości i odwiedzających do aktywnej interakcji ze swoimi rozwiązaniami podczas wycieczek z przewodnikiem po stoisku o powierzchni aż 600 m2. Zaprezentowane zostanie tam ponad 50 innowacji (niektóre z nich zostaną po raz pierwszy pokazane właśnie na R+T) zaprojektowanych z myślą o przekształceniu domu w zintegrowaną przestrzeń życiową, w której kreatywność i komfort nie mają granic. Ich prostota i intuicyjność mogą sprawić, że poczujemy się we własnym domu w pełni swobodnie.

Nice będzie wystawcą na targach R+T, 19-23 lutego 2024 r., w hali 3, stoisko 3A12-11.

Nice

Założona na początku lat 90. firma Nice jest globalnym liderem w dziedzinie rozwiązań do zarządzania domem, oferującym kompleksową gamę zintegrowanych rozwiązań do automatyzacji bram wjazdowych, bram garażowych, osłon przeciwsłonecznych, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i systemów bezpieczeństwa dla domu i przemysłu. Oferuje również szeroką gamę inteligentnych i zintegrowanych urządzeń i systemów do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych z zakresu bezpieczeństwa i kontroli dostępu, sztucznej inteligencji (AI), zdrowia i wellness, zarządzania energią oraz sprzętem AV. Nice wdraża strategiczny plan ekspansji i rozszerza portfolio oferowanych produktów i zintegrowanych platform. Firma pozostaje zaangażowana w oferowanie szerokiej gamy dostosowywalnych, przyjaznych dla użytkownika końcowego rozwiązań i dąży do wzmocnienia ekspansji na rynkach o wysokim potencjale wzrostu, umacniając i odnawiając swoją markę, by konkurować w nowych segmentach rynku. Obecnie Nice może pochwalić się organizacją liczącą ponad 2800 profesjonalistów na pięciu kontynentach, a także 15 centrami badawczo-rozwojowymi i 13 zakładami obsługującymi partnerów i klientów w ponad 100 krajach na całym świecie.

Doskonałość firmy Nice i innowacyjność oferowanych przez nią rozwiązań do zarządzania domem są doceniane na całym świecie. W 2023 roku firma zdobyła 8 prestiżowych nagród branżowych na targach CEDIA Expo w Denver (USA), natomiast na targach EI Live! Europe w Farnborough (Wielka Brytania) została uhonorowana nagrodą Smart Building Awards za najlepszy dedykowany kontroler z ekranem dotykowym i najlepszą wersję oprogramowania do zarządzania domem OS 8.8”, co doprowadziło do jego światowego uznania jako jednego z najlepszych programów do zarządzania domem. We Włoszech Nice została uznana przez Deloitte Private za najlepiej zarządzaną firmę (nagroda Best Managed Company) i umieszczona na liście 1000 najlepiej działających firm w Treviso przez ItalyPost. www.niceforyou.com