NonLimits – klasyczny brodzik w nowoczesnej odsłonie

Wśród dostępnych na rynku brodzików prysznicowych, największą popularnością cieszą się obecnie modele o niskim profilu lub podpłytkowe – montowane w całości pod podłogą. Należy jednak pamiętać, że wybór obu tych opcji wiąże się z koniecznością skucia posadzki, a to nie zawsze jest możliwe. W sytuacji, gdy nie chcemy lub nie możemy naruszać podłogi w łazience, świetnie sprawdzi się brodzik z serii NonLimits polskiej marki Schedpol Schedline Collection.

Nowoczesna klasyka

Brodziki z serii NonLimits zostały zaprojektowane w taki sposób, by połączyć najważniejsze zalety modnych obecnie brodzików niskoprofilowych z funkcjonalnością i wygodą wysokich brodzików klasycznych. Jest to możliwe dzięki przemyślanej i świadomej konstrukcji o wysokości 12 cm, która pozwala na zamontowanie brodzika na posadzce, jedynie przy pomocy odpowiedniego kleju. Fabrycznie wyprofilowane kanały montażowe umożliwiają ukrycie syfonu i wszystkich niezbędnych rur odpływowych w bryle brodzika. Nie trzeba więc wiercić ani skuwać posadzki, a tym samym – nie dochodzi do naruszenia warstwy hydroizolacyjnej łazienki. W bloku lub starym budownictwie, gdzie stropy bywają cienkie, takie rozwiązanie będzie szczególnie korzystne.

Technologie dla wygody

Kompaktowa bryła brodzików z serii NonLimits oferuje szereg rozwiązań technologicznych, które znacznie podnoszą codzienny komfort użytkowania. Jednym z nich jest technologia Stabilsound® zapewniająca bezpieczne podparcie i wytrzymałość na nacisk zarówno na środku, jak i na brzegach brodzika. Zastosowanie wielu warstw konstrukcyjnych zapewnia też doskonałą izolację akustyczną oraz termiczną. W praktyce, oznacza to wygłuszenie hałasu spadającej wody nawet o 40% oraz przyjemnie ciepłą powierzchnię brodzika podczas kąpieli. Dla zachowania najwyższych właściwości higienicznych, brodziki z serii NonLimits posiadają powłoki Easy to Clean oraz Antibac®, które ułatwiają utrzymanie czystości i ograniczają rozwój bakterii.

Modny design

W przypadku brodzików z serii NonLimits, modny wygląd idzie w parze z jakością. Maskownica syfonu w tych modelach została wykonana z tego samego materiału, co sam brodzik. Całość konstrukcji tworzy więc spójną i minimalistyczną jedność. W ofercie dostępne są dwa eleganckie kolory do wyboru – ponadczasowa biel i głęboka czerń. Zwieńczeniem prostej formy jest strukturalna powierzchnia brodzika, która  przypomina naturalny kamień. Dzięki niej, brodziki z serii NonLimits wpisują się w światowe trendy na wprowadzanie do wnętrz elementów inspirowanych naturą.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.schedpol.pl