Nowe taśmy samoprzylepne dla doskonałych rezultatów

tesa® , znana z wysokiej jakości rozwiązań samoprzylepnych, wprowadza do sektora DIY produkty do tej pory dedykowane tylko profesjonalistom. Taśma maskująca EXCELLENT, taśmy naprawcza Ultra Power oraz folia ochronna z taśmą Easy Cover® Economy to nowe produkty tesa®, które odnajdziecie na dedykowanych półkach i stojakach w swoich ulubionych sklepach ogólnobudowlanych.

Marki tesa® nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten renomowany producent wielozadaniowych rozwiązań samoprzylepnych już od 125 lat pomaga sprostać mniejszym i większym wyzwaniom, jakie niesie ze sobą codzienna rzeczywistość. Ponad 20% sprzedaży jest związania z systemami taśm samoprzylepnych opracowanymi mniej niż pięć lat temu. Innowacyjność jest bowiem motorem napędowym firmy, nastawionej na udoskonalanie swoich produktów. – Dziś taśmy samoprzylepne są wielozadaniowe i często muszą sprostać różnym dodatkowym wymaganiom. Ich projektowanie jest równie fascynujące, jak różnorodne są wypełniane przez nie funkcje – mówi przedstawiciel firmy Tomasz Badyda, Prezes tesa® Polska. Stąd na rynku pojawiają się nowe, innowacyjne produkty, które mają stanowić odpowiedź na codzienne problemy, także te wobec których stanęliśmy w okresie pandemii, czy kryzysu klimatycznego.

– W ostatnich latach wyraźny jest trend odejścia od konsumpcjonizmu, zaczęliśmy w końcu naprawiać rzeczy zamiast je wyrzucać. Przykładamy też większą uwagę do wystroju naszych wnętrz, a co za tym idzie coraz częściej samodzielnie remontujemy, czy chociaż odświeżamy mieszkania. To wszystko wpłynęło także na potrzeby zakupowe, które zaspakajają nowe produkty tesa w segmencie DIY – dodaje Tomasz Badyda.

tesa® Taśma maskująca EXCELLENT

Odpowiedzią na potrzebę wszystkich tych, którzy samodzielnie chcą odświeżyć własne M, uzyskując przy tym profesjonalne efekty jest taśma maskująca tesa® Excellent. Umożliwia ona uzyskanie precyzyjnych i czystych krawędzi farby przy różnych pracach malarskich wykonywanych w domu. Można ją naklejać na wiele różnych powierzchni, jak ściany, tapety, szkło, aluminium, twarde PCV czy drewno. Malowanie jeszcze nigdy nie było tak proste, a doskonałe rezultaty osiągnięte w tak łatwy sposób! Dzięki czerwonemu kolorowi taśmy, równie łatwo odnaleźć ją na półce sklepowej.

Taśmy do zadań specjalnych

Problem z pojazdem, pęknięcie czy dziura wymagająca załatania, to wyzwania z którymi zmierzą się taśmy naprawcze tesa® Ultra Power. Odporne na promieniowanie UV, działanie temperatury i czynników atmosferycznych, czyni je niezbędnym narzędziem i pomocnikiem zarówno w podróży jak i w domu czy warsztacie. Ich ogromną siłę symbolizuje słoń, który znalazł się na charakterystycznych opakowaniach:

– Nowe opakowanie zawiera siłę i moc, inteligencję i mądrość – to pasuje do marki tesa ®, a w dodatku daje pewne zróżnicowanie. Słoń to potężne zwierzę– mówi Tomasz Badyda, Prezes tesa® Polska.

tesa® Taśma naprawcza Ultra Power Extreme

W rodzinie taśm naprawczych tesa® Ultra Power znajdziemy trzy jej rodzaje. Extreme zapewnia wyjątkową siłę przywierania i bez problemu poradzi sobie z naprawami zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Jest odpowiednia do łatania szczelin, pęknięć i rozdarć oraz naprawiania zepsutych części. To uniwersalna taśma naprawcza zapewniająca doskonałą przyczepność zarówno na gładkich jak i chropowatych powierzchniach.

tesa® Przezroczysta taśma naprawcza Ultra Power

Przezroczysta Taśma naprawcza tesa® Ultra Power to idealny pomocnik przy potrzebie naprawy przedmiotów w niewidoczny sposób. Wygodna w stosowaniu i dyskretna – szczególnie przydatna podczas reperacji przedmiotów z plastiku i szkła. Dzięki dużej przyczepności może być stosowana na wielu powierzchniach, nawet chropowatych i tekstylnych.

HyperFocal: 0

tesa® Taśma naprawcza Ultra Power wodoodporna

Wodoodporna taśma tesa® Ultra Power zapewnia mocne przywieranie i niezawodne łączenie nawet w trudnych warunkach. Charakteryzuje się silną przyczepnością i jest idealna do użytku na zewnątrz, zwłaszcza na mokrych powierzchniach. Idealna do łatania dziur, zaklejania pęknięć i rozdarć, naprawy przeciekającego basenu lub rynny, a także uszczelniania drenażu.

tesa® Easy Cover ECONOMY

Wśród nowych produktów marki tesa® na uwagę zasługuje także Easy Cover® Economy. To praktyczne połączenie wysokiej jakości malarskiej folii ochronnej z tworzywa sztucznego z przymocowaną bezpośrednio wzdłuż jednej z krawędzi folii samoprzylepną taśmą malarską tesa®. Umożliwia osiągnięcie precyzyjnych rezultatów w połączeniu z zapewnieniem ochrony w szybki i łatwy sposób. Daje wszechstronne wsparcie przy pracach remontowych, dzięki któremu wykonywane będą one precyzyjnie, a jednocześnie malowane pomieszczenia zostanie chronione przed zabrudzeniem farbą.

– Jestem przekonany, że jeśli ktoś raz zakupi jedno z naszych nowych rozwiązań tesa®, pozostanie już na zawsze wiernym fanem naszych taśm. O ich jakości i niezawodności nie trzeba nikomu przypominać, ale przede wszystkim są to produkty znacząco ułatwiające pracę i to takie przy których poczuć się można jak zawodowiec – mówi Tomasz Badyda, Prezes tesa® Polska.