Nowoczesna łazienka na wyciągnięcie ręki

Lato to idealny czas na odświeżenie mieszkania – dłuższe dni i dobre światło sprzyjają pracom remontowym. Jeśli właśnie zastanawiasz się nad odnowieniem łazienki, warto sięgnąć po najnowszy katalog Castoramy –  Łazienki 2021.  Znajduje się w nim ogrom inspiracji, porady ekspertów oraz przegląd najnowszych trendów.

Profesjonalna obsługa

Jeśli marzysz o łazience w stylu klasycznym, nowoczesnym czy też industrialnym, ale nie wiesz od czego zacząć, warto zajrzeć do prawdziwego źródła inspiracji. W katalogu znajdziesz szeroką ofertę dopasowaną do każdego stylu i gustu. Obok produktów, możesz liczyć na szereg fachowych porad oraz wskazówek prosto od projektanta. Jeśli potrzebujesz pomocy w planowaniu pomieszczenia, zawsze możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa oraz usług projektowania w sklepie.

Kompleksowa oferta

Najnowszy katalog to kompleksowy zbiór wszystkich produktów potrzebnych do stworzenia wymarzonej łazienki. Znajdziemy tu przekrojową ofertę mebli – szafek podumywalkowych, praktycznych słupków, oraz pojemnych komód z szufladami. Wszystkie produkty są przystosowane do wilgotnego środowiska oraz zaprojektowane w zgodzie z najpopularniejszymi trendami. Wielbicieli klasyki zachwyci uniwersalna kolekcja Azzura w kolorach głębokiego granatu oraz butelkowej zieleni. Fani minimalizmu docenią Imandrę w białym i antracytowym połysku, natomiast styl loftowy, industrialny, osiągniemy za pomocą linii Avela w połączeniu z odważną Dualą.

Ważnym elementem, decydującym o charakterze pomieszczenia kąpielowego jest armatura – w katalogu znajdziemy cały przekrój dostępnych w sklepach umywalek, misek WC, brodzików, pryszniców, wanien oraz baterii, a także akcesoriów do przechowywania i organizacji oraz dekoracji, dzięki którym maksymalnie dopasujemy łazienkę do swoich potrzeb.

Wachlarz możliwości

W katalogu możemy się również zapoznać z rozwiązaniami ułatwiającymi codzienną toaletę: ogrzewaniem podłogowym, nowoczesnymi grzejnikami oraz odpornymi na wodę farbami. Znajdziemy również idealne oświetlenie, które w łazience pełni funkcję zarówno użytkową, jak i relaksacyjną.

Niezależnie od powierzchni naszej łazienki, stylu w jakim chcemy ją urządzić oraz zasobności naszego portfela – w Castoramie znajdziesz rozwiązania dostosowane do Ciebie!

Link do katalogu: https://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi/2021-katalog-lazienki