Nowoczesny system alarmowy DIONE. Idealne rozwiązanie dla obiektów sezonowych

Dzisiejsze czasy wymagają innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa, zwłaszcza w przypadku obiektów sezonowych, takich jak ośrodki wypoczynkowe, kempingi czy domki letniskowe, do których nie zagląda się poza sezonem, dlatego dla właścicieli takich miejsc ochrona mienia, jak i bezpieczeństwo są kluczowe.

Z rozwiązaniem przychodzi firma Stekop, wiodący producent i dostawca rozwiązań zabezpieczeń oraz lider w dziedzinie technologii bezpieczeństwa, który wprowadza na rynek bezprzewodowy system alarmowy DIONE, który dzięki zaawansowanym funkcjom nie tylko usprawni codzienną działalność, ale i sprawi, że jego użytkownicy będą mogli zapewnić odpowiednią ochronę obiektu, a co za tym idzie – większe zadowolenie klientów.


– Aby poczuć się bezpiecznie, wystarczy smartfon i odpowiednia aplikacja. Nasz system alarmowy działa dzięki WiFi oraz GSM. Jest łatwy w obsłudze i w konfiguracji. W obiektach sezonowych to kompleksowe rozwiązanie, które integruje nowoczesne technologie w celu zoptymalizowania zarządzania infrastrukturą sezonową- mówi Artur Klemensowicz, przedstawiciel STEKOP S.A.

Firma Stekop jest przekonana, że wprowadzenie tego innowacyjnego rozwiązania stanowi krok naprzód w efektywnym zarządzaniu obiektami, które są czynne jedynie przez część roku. Właściciele wszelkich obiektów sezonowych, korzystający z systemu alarmowego DIONE, mogą mieć spokojną głowę oraz pewność, że ich obiekt jest chroniony przed niepożądanymi zdarzeniami.

System DIONE dzięki czujnikom ruchu, otwarcia drzwi i okien, a także czujnikom zalania czy czujkom dymu, zapewnia ochronę przed włamaniem, pożarem oraz zalaniem. Dodatkowo natychmiast powiadomi użytkownika o każdym podejrzanym zdarzeniu i pozwoli na szybką reakcję w przypadku zagrożenia. Umożliwia również zdalny monitoring obiektu. DIONE to również bezprzewodowe czujniki i kamery, które można łatwo zamontować w różnych miejscach, co ułatwi mobilność. Ważną też zaletą tego systemu jest elastyczność, co oznacza, że można dodawać nowe urządzenia i funkcje w miarę potrzeb, bez konieczności ponownej instalacji.
Artur Klemensowicz, przedstawiciel STEKOP S.A. podkreślił znaczenie zastosowania systemu alarmowego DIONE:

– Jest to innowacyjny system, który został specjalnie zaprojektowany, aby sprostać unikalnym wymaganiom obiektów sezonowych, takich jak ośrodki wypoczynkowe, domki letniskowe czy przyczepy kempingowe lub jachty. DIONE oferuje zaawansowane opcje monitorowania na odległość, co pozwala zarządzać systemem z dowolnego miejsca na świecie. To z kolei sprawia, że właściciele obiektów sezonowych mogą mieć spokój, wiedząc, że ich majątek jest odpowiednio chroniony, nawet gdy są poza miejscem docelowym. Wierzymy, że system alarmowy DIONE będzie nie tylko doskonałym narzędziem do zabezpieczania obiektów sezonowych, ale także efektywnym partnerem w zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszym klientom.

Zastosowanie systemu alarmowego DIONE, pomoże użytkownikowi w wykrywaniu wszelkich niebezpieczeństw, a co za tym idzie, ułatwi kontrolę nad zachowaniem bezpieczeństwa i dodatkowo generuje duże oszczędności. Użytkownicy systemu DIONE, z pewnością zasną spokojnie, nie martwiąc się o swój majątek i odwiedziny nieproszonych gości.