OKAM organizuje Dni Otwarte Strefy PROGRESS w Łodzi

W dniach 24-26 maja 2024 r. na terenie inwestycji mieszkaniowej Strefa PROGRESS pomiędzy al. Kościuszki 132 i ul. Piotrkowską 217 w Łodzi odbędą się Dni Otwarte. OKAM przygotował Ofertę specjalną dla klientów zainteresowanych zakupem mieszkania – rabaty sięgające 25 tys. zł. W piątek i sobotę przewidziane są bezpłatne konsultacje z architektami wnętrz. OKAM aktualnie prowadzi w Łodzi dwa projekty mieszkaniowe, obok Strefy PROGRESS – również inwestycję NOW. W miniony weekend 18-19 maja br. deweloper zorganizował podobne wydarzenie w INSPIRE w Katowicach.

  • Łódź należy do kluczowych rynków w portfolio OKAM. Firma jest tu obecna od dwóch dekad, czyli początku istnienia. Miasto rozwija się bardzo dynamicznie i jest dla nas niezwykle ważne, że mamy w tym swój udział. Obecnie realizujemy dwa projekty w centrum Łodzi, które charakteryzować będzie wysoka jakość wykończenia, szereg udogodnień i ciekawa architektura. Niepodważalnym atutem w obu realizacjach jest świetna lokalizacja – podkreśla Monika Szostek, Marketing Manager, OKAM Capital.

Dni Otwarte zostaną zorganizowane w Biurze Sprzedaży Strefy PROGRESS u zbiegu al. Kościuszki 132 i ul. Piotrkowskiej 217 w terminie: 24 maja (10:00–18:00), oraz 25 i 26 maja (10:00-16:00). Będzie to okazja do rozmowy z doradcami OKAM i podjęcia decyzji o zakupie mieszkania w konkurencyjnej cenie. OKAM przygotował Ofertę specjalną z rabatami sięgającymi 25 tys. zł. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania w Strefie PROGRESS będą mogły skorzystać ze spaceru po inwestycji. Spacer możliwy jest po uprzedniej telefonicznej rezerwacji pod numerem telefonu: + 48 782 705 705. Liczba miejsc jest ograniczona. Dodatkowo, w dniach 24-25 maja będzie można skorzystać z nieodpłatnych konsultacji z architektami z pracowni KODO.

STREFA PROGRESS to pierwszy projekt mieszkaniowy OKAM w Łodzi. Na I etap inwestycji składać się będzie 276 mieszkań o metrażach od 25 do 160 mkw. W ofercie znajdują się mieszkania o wysokim standardzie, począwszy od kawalerek, a kończąc na kilkupokojowych przestronnych lokalach, w tym mieszkaniach z antresolami. W STREFIE PROGRESS przewidziano komórki lokatorskie, w części parterowej zaplanowano lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców będzie szereg udogodnień wpływających na jakość życia, m.in.: reprezentacyjne lobby, strefa co-workingu, strefa rekreacji / fitness, paczkomat, a także rozwiązania prośrodowiskowe – w tym zielone patio, gniazda do ładowania urządzeń mobilnych w ławkach na dziedzińcu czy wypożyczalnia rowerów. Oddanie projektu do użytkowania przewidywane jest na III kw. 2024 r. https://strefaprogress.pl/

Strefa PROGRESS działa w symbiozie z innym kompleksem OKAM – Strefą Piotrkowska 217 – kulturalno-rozrywkowym centrum miasta. Razem tworzyć będą obiekt typu mixed-use, łączący funkcje: mieszkaniową, kulturalną, usługowo-handlową. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu Strefy Piotrkowska 217 mieszkańcy Strefy PROGRESS będą mieli dostęp do kawiarni i restauracji, wydarzeń kulturalnych czy rozrywkowych.

Poza Strefą PROGRESS, OKAM realizuje NOW. Inwestycja powstająca przy ul. Dowborczyków 18, w obrębie Nowego Centrum Łodzi (NCŁ), obejmie 333 mieszkania (kawalerki, lokale 2, 3 i 4-pokojowe) w metrażu od 25 do 113 mkw. Do mieszkań przynależeć będą ogródki, tarasy lub balkony, a także komórki lokatorskie. Na parterze budynku przewidziano przestrzeń usługowo-handlową. W ramach rozwiązań podnoszących jakość życia zgodnie z Nową Polityką Jakości, na terenie NOW powstanie m.in. wewnętrzna strefa fitness oraz taras na ostatniej kondygnacji. Mieszkańcy będą mieli dostęp do strefy street workoutu czy bazy hulajnóg i rowerów. W standardzie wyposażenia każdego lokalu znajdzie się system automatyki mieszkaniowej, pozwalający na zdalne zarządzanie lokalem. Zakończenie inwestycji planowane jest na I poł. 2026 r. https://now-lodz.pl/

NOW to nowa inwestycja OKAM, która powstaje na terenie po dawnej fabryce Teodora Meyerhoffa, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu biurowego OKAM – ŁÓDŹ.WORK. Na jego terenie działają zarówno firmy prywatne i publiczne, jak i lokalne organizacje.

OKAM

OKAM jest aktywnie działającym deweloperem, którego początki działalności sięgają 2004 roku. Firma specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. W portfolio OKAM znajduje się 28 projektów w 7 miastach w Polsce, m.in.:

  • w Łodzi – Strefa PROGRESS, Strefa Piotrkowska 217, ŁÓDŹ.WORK oraz NOW,
  • w Katowicach – DOM W DOLINIE TRZECH STAWÓW oraz INSPIRE,
  • w Warszawie – INCITY i CITYFLOW na Woli, MOKKA, VISTA i CENTRAL HOUSE na Mokotowie, ARLET HOUSE na Ochocie, ŻOLI ŻOLI na Żoliborzu, BOHEMA – Strefa Praga oraz F.S.O. PARK (62 ha po dawnej Fabryce Samochodów Osobowych).

W aktywach OKAM są również zabytkowe kamienice w centrum Katowic i Krakowie.

Nowa Polityka Jakości

Pod koniec 2018 roku OKAM wprowadził Nową Politykę Jakości, będącą wyrazem społecznej odpowiedzialności biznesu. Począwszy od warszawskiej inwestycji CENTRAL HOUSE, wszystkie inwestycje mieszkaniowe OKAM są wyposażane w proekologiczne i funkcjonalne rozwiązania wspomagające ochronę środowiska i poprawiające komfort życia. Pośród nich należy wymienić: rozwiązania smart w mieszkaniach i częściach wspólnych, panele fotowoltaiczne, ponowne wykorzystanie wody deszczowej, przestrzenie do budowania więzi społecznych czy co-workingu, wypożyczalnia rowerów i hulajnóg.

www.okam.pl

www.facebook.com/okamcapital

www.linkedin.com/company/okam-capital

www.twitter.com/okamdeveloper

www.instagram.com/okam_developer