Bernadovo zaprasza do Gdyni na Dzień Otwarty!

Już 25 maja w luksusowym osiedlu Bernadovo, realizowanym przez BPI Real Estate Poland, odbędzie się Dzień Otwarty. W związku z tym na kupujących czeka mieszkanie pokazowe i specjalna oferta na wszystkie dostępne i gotowe apartamenty*, z których część będzie można kupić z rabatem do 15 proc. Inwestycja znajdująca się w Gdyni na Wzgórzu Bernardowo jest już na finiszu realizacji. Oddanie do użytku i przekazanie mieszkań planowane jest w lipcu br.

fot. BPI Real Estate Poland

Dzień Otwarty w inwestycji Bernadovo odbędzie się już 25 maja br. (sobota) w godzinach 9:00-18:00. W tym czasie poza rozmową z doradcami odwiedzający inwestycję będą mogli obejrzeć dostępne w ofercie apartamenty, w tym także mieszkanie pokazowe oraz części wspólne, takie jak strefa fitness, czy prywatny las dostępny wyłącznie dla przyszłych mieszkańców. Z tej okazji belgijski deweloper przygotował specjalną ofertę na wszystkie mieszkania, z czego * – 40 proc. apartamentów w inwestycji będzie można kupić z rabatem nawet do 15 proc. Na szczególna uwagę zasługuje także w pełni wykończone mieszkanie pokazowe w jednym z gotowych już lokali, które czeka na klientów po wcześniejszym umówieniu się lub w trakcie Dnia Otwartego.

fot. BPI Real Estate Poland

Podejmując decyzję o zakupie nieruchomości, często do dyspozycji mamy tylko generowane komputerowo wizualizacje. Dlatego zdecydowaliśmy się na wykończenie mieszkania pokazowego. W ten sposób kupujący mogą na własne oczy przekonać się, jak będzie wyglądać gotowy lokal, „poczuć” go, czy sprawdzić widok z okna. Tych zdecydowanych i tych jeszcze się wahających zapraszamy na Dzień Otwarty już w najbliższą sobotę, 25 maja. Nasi przedstawiciele opowiedzą o inwestycji w najdrobniejszych szczegółach, będzie można zwiedzić osiedle, które niebawem będzie ukończone, a nawet podpisać umowę rezerwacyjną – zapowiada Dominika Bombik, Dyrektor Marketingu i Komunikacji BPI Real Estate Poland.

fot. BPI Real Estate Poland

Zaprojektowane przez uznaną pracownię Roark Studio osiedle Bernadovo tworzy 18 dwupiętrowych budynków ze 108 mieszkaniami o zróżnicowanych rozkładach i metrażach – od kompaktowych, 43-metrowych „dwójek” po przestronne 5-pokojowe apartamenty o powierzchni 146 m kw. Kameralną skalę osiedla odzwierciedlają same budynki – w każdym znajduje się tylko 6 lokali. Wszystkie będą wyposażone w system Smart Home w standardzie podstawowym z możliwością rozbudowy o dalsze moduły. Wysokie pomieszczenia, duże, drewniane okna zapewnią komfortowe doświetlenie mieszkań naturalnym światłem i stworzą poczucie przestrzeni. Do wszystkich apartamentów przypisane będą przestrzenie zewnętrze – rozległe ogródki przynależne do lokali na parterach oraz balkony i duże tarasy na piętrach. Co istotne, około 76 proc. terenu jest pokryte zielenią, a ok. 50 proc. działki stanowi prywatny las.

fot. BPI Real Estate Poland
fot. BPI Real Estate Poland

Do wyłącznej dyspozycji nabywców trafi szeroka paleta udogodnień. Na terenie inwestycji znajduje się sala fitness z widokiem na las oraz komfortowa sala klubowa, którą będzie można wykorzystywać np. do organizacji kameralnych wydarzeń sąsiedzkich lub uroczystości rodzinnych. Zależało nam, aby inwestycja zachęcała mieszkańców do stworzenia zżytej społeczności. Dlatego jest mnóstwo miejsc sprzyjających socjalizacji, gdzie mieszkańcy mogą wspólnie odpoczywać i spędzać czas. Kontakt międzyludzki jest ważnym czynnikiem w dobrym samopoczuciu – powiedziała Marta Głąbowska, Analityk Inwestycyjny BPI Real Estate Poland. Wśród rozwiązań ułatwiających mieszkańcom codzienne korzystanie z nieruchomości znajdą się cztery przestronne podziemne hale garażowe oraz rowerownie i stojaki na jednoślady. Deweloper wyznaczył również miejsca do mycia rowerów, które będą wyposażone w profesjonalne myjki rowerowe znajdujące się w garażu. Na potrzeby mieszkańców osiedla na zewnątrz powstało podwójne stanowisko do ładowania pojazdów elektrycznych. Ponadto, odwiedzający inwestycję goście zaparkują na 15 ogólnodostępnych miejscach postojowych przy głównej alei. Całe osiedle będzie ogrodzone i objęte monitoringiem.

fot. BPI Real Estate Poland

Jednym z największych atutów Bernadova jest jego lokalizacja. Osiedle powstało na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego – Takie sąsiedztwo zapewnia nie tylko ciszę, spokój i stały kontakt z przyrodą – ponad połowę obszaru osiedla stanowi teren leśny, który będzie własnością mieszkańców Bernadova – dodaje Dominika Bombik. Inwestycja dzięki odpowiedniemu zagospodarowaniu będzie idealnym miejscem wypoczynku, niezależnie od pory roku. Na terenie Bernadova powstaną alejki spacerowe, strefy wypoczynku, plac zabaw, ścieżki dydaktyczne oraz domki-hotele dla małych zwierząt, ptaków i owadów.

fot. BPI Real Estate Poland
fot. BPI Real Estate Poland

W sezonie wakacyjnym przez rejon pasa nadmorskiego Trójmiasta przewijają się setki tysięcy letników. Lokalizacja inwestycji w Małym Kacku, w oddaleniu od najbardziej zatłoczonych rejonów zapewnia relaks i spokój także w szczycie sezonu turystycznego. Nie oznacza to jednak, że z Bernadova jest daleko do morza – do mola w Orłowie jest zaledwie 5 km, które autem pokonamy w mniej niż kwadrans. Bliskość obwodnicy Trójmiasta zapewnia szybki dojazd do mniej obleganych plaż w Babich Dołach, Mechelinkach czy Rewie. Mały Kack to dzielnica o rozbudowanej infrastrukturze lokalnej, w której nie brakuje placówek edukacyjnych, ochrony zdrowia i sklepów. W okolicy znajdują się również popularne centra handlowe: Riviera i Klif.

Jak przystało na inwestycje segmentu premium, deweloper zadbał o liczne rozwiązania, redukujące wpływ osiedla na środowisko naturalne. Dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych na dachach, mieszkańcy będą płacić mniejsze rachunki za energię zużywaną w częściach wspólnych osiedla. Cała woda opadowa z terenu osiedla zostanie zagospodarowana dzięki zielonym dachom i użyciu zbiorników na deszczówkę z technologią rozsączania. Dodatkowo wzdłuż ciągów komunikacyjnych powstaną ogrody deszczowe wykonane tak, że w naturalny sposób spływająca do nich woda będzie oczyszczana przez odpowiednie warstwy i roślinność hydrofitową, a następnie rozsączona do gruntu. Osiedle jest w trakcie certyfikacji w międzynarodowym systemie BREEAM. Otrzymanie takiego wyróżnienia gwarantuje, że dana nieruchomość została zrealizowana według najlepszych standardów, z troską o środowisko oraz o zdrowie i dobre samopoczucie mieszkańców.

Realizacja inwestycji dobiega końca, a oddanie do użytku i przekazanie mieszkań planowane jest w lipcu br. Ceny apartamentów w ofercie BPI Real Estate Poland dla projektu Bernadovo zaczynają się od 16 500 PLN/m kw. Adres nowego biura sprzedaży znajduje się na terenie inwestycji, przy ulicy Wzgórze Bernadowo vis a vis nr 41.

*Oferta specjalna obowiązuje do 08.06 br.

Więcej informacji nt. inwestycji mieszkaniowej Bernadovo dostępne jest na stronie: https://bernadovo.pl/

O BPI Real Estate

BPI Real Estate jest firmą deweloperską należącą do belgijskiej grupy kapitałowej CFE, założonej w 1880 roku, która prowadzi działalność w kilku obszarach: nieruchomości, rozwiązań technicznych dla budynków i przemysłu, budownictwa i renowacji, a także rozwiązań infrastrukturalnych dla sektorów mobilności i usług.

BPI Real Estate powstało ponad 30 lat temu, od tego czasu zdobywając ogromne doświadczenie w realizacji wysokiej jakości inwestycji w segmencie nieruchomości mieszkaniowych, biurowych, handlowo-usługowych oraz tzw. obiektów specjalnych. Projekty dewelopera powstają na trzech europejskich rynkach – w Belgii, Luksemburgu i Polsce. Wyróżnia je innowacyjność i dbałość o szczegóły – w kwestiach związanych m.in. z planowaniem urbanistycznym, dobrą architekturą i efektywnością energetyczną. Misją BPI Real Estate Poland jest wdrożenie zasad zrównoważonego rozwoju na wszystkich etapach realizacji inwestycji, a celem realne zmniejszenie śladu węglowego, za który odpowiada sektor nieruchomości i budownictwa na całym świecie.

Swoją wiedzą w zakresie projektowania i realizacji inwestycji deweloperskich służy również w Wood Shapers, spółce założonej w 2019 roku przez BPI Real Estate i CFE Contract (firmę siostrę również należącą do grupy CFE, a w Polsce działającą pod nazwą CFE), która prowadzi działalność w obszarze zrównoważonego budownictwa z drewna i prefabrykatów.

O BPI Real Estate Poland

BPI Real Estate Poland jest obecne na polskim rynku od 2009 roku i w tym czasie firma zrealizowała 7 inwestycji oddając łącznie ponad 2 tys. mieszkań. Są to inwestycje Bulwary Książęce we Wrocławiu, Rezydencja Barska, wolaRE, Wola Libre i Wola Tarasy w Warszawie, osiedle Vilda Park w Poznaniu i kompleks mieszkaniowy Cztery Oceany w Gdańsku.

W 2022 roku firma uruchomiła łącznie 4 nowe inwestycje w naszym kraju. Aktualne portfolio belgijskiego dewelopera tworzą inwestycje Chmielna Duo w Warszawie, Czysta 4 we Wrocławiu, Panoramiqa w Poznaniu oraz Bernadovo w Gdyni. Dodatkowo we współpracy z Revive Poland, BPI Real Estate Poland realizuje wieloetapową inwestycję Cavallia na poznańskim Łazarzu.

Więcej informacji nt. dewelopera BPI Real Estate Poland dostępne jest na stronie: www.bpi-realestate.pl