ORYGINALNA NIESPODZIANKA NA WALENTYNKI

Romantyczną atmosferę możemy wykreować na wiele sposobów. Nic tak jednak nie cieszy jak własnoręcznie przygotowany prezent, np. w postaci samodzielnej naprawy domowych usterek.

Nawet jeśli przepis na udany związek nie istnieje, to jedno jest pewne: same uczucia nie wystarczą, równie ważna jest praca nad relacją. Nieporozumień  i konfliktów nie unikniemy, ale od nas zależy, czy rozwiążemy je konstruktywnie, czy też nie. Praca nad relacją w praktyce często oznacza naprawianie błędów, a to możliwe jest tylko wtedy, gdy chcemy je naprawić. Walentynkowa niespodzianka może być przygotowana w taki sposób, żeby w pełni oddawała naszą gotowość do podjęcia wysiłku w kierunku zmian na lepsze oraz do odbudowy tego, co z biegiem lat zostało nadwątlone. Konkretnych pomysłów daleko szukać nie trzeba. W każdym domu zdarzają się irytujące usterki, których usunięcie z pewnością sprawi radość naszej drugiej połówce.

Jeżeli problemem są np. poluzowane listwy dekoracyjne, odspojona płytka w łazience czy też półka, z zamocowaniem której zwlekamy od tygodni, to problem ten możemy szybko i łatwo rozwiązać bez pomocy fachowca. Extra mocny klej nowej generacji Fix ALL High Tack firmy Soudal w zupełności wystarczy. Jest on gotowy do użycia, łatwy w aplikacji i, co najważniejsze, klei praktycznie wszystkie materiały w każdych warunkach. Gwarancja bardzo silnego wiązania idzie w parze z wysoką estetyką wykonania – w razie potrzeby klej ten daje się malować różnymi rodzajami farb, w tym również farbami na bazie wodnej.

Fix ALL High Tack, który wyróżnia się ekstremalnie mocnym chwytem początkowym,  doskonale sprawdzi się w sytuacji, gdy nie mamy możliwości mechanicznego podparcia klejonych przedmiotów do momentu utwardzenia spoiny. W rezultacie znakomicie zastępuje tradycyjne gwoździe, śruby i kołki, nawet w przypadku mocowania ciężkich, wielkogabarytowych elementów. Kleju Fix ALL High Tack możemy użyć np. do montażu lameli ozdobnych, co pozwoli nam uniknąć wiercenia otworów w ścianach. W ten sposób łatwo i szybko odświeżymy salon czy sypialnię z okazji walentynek, wprowadzając do wnętrza elementy nowoczesnego designu.

Dzięki zastosowaniu kleju montażowego Fix ALL High Tack samodzielne wykonamy w domu drobne naprawy i prace dekoratorskie, które mogą stać się najlepszym prezentem dla ukochanej osoby. Więcej inspiracji i podpowiedzi dotyczących wykorzystania klejów Fix ALL można znaleźć na koncie firmy Soudal (@polubisz_remont) na Instagramie.