Panele winylowe wineo 600 Rigid w wersji bezklejowej – nowoczesna podłoga w miejskim stylu

Paryż, Wiedeń, Berlin czy Nowy Jork – wielkie, tętniące życiem i zachwycające różnorodnością miasta od zawsze inspirowały designerów i projektantów przestrzeni. Próby odzwierciedlenia tego niezwykłego klimatu w domowych wnętrzach zaowocowały stworzeniem wielu nowoczesnych materiałów wykończeniowych, w tym niezwykłych podłóg winylowych wineo 600 Rigid w wersji bezklejowej. Panele z tej kolekcji są wyjątkowo trwałe, ciche i funkcjonalne, a do tego pozwalają w swoim mieszkaniu poczuć klimat największych światowych metropolii.
Tegoroczna nowość wineo – panele winylowe wineo 600 Rigid – to propozycja, której nie sposób zamknąć w krótkiej definicji. Najlepszym określeniem dla tego typu podłóg byłaby jednak „nowoczesność”, której przejawem są zarówno intrygujące dekory, jak i innowacyjna konstrukcja, łącząca twardy rdzeń z miękką, elastyczną powłoką wierzchnią. W kolekcji wineo 600 Rigid – w przeciwieństwie do klasycznych paneli winylowych – zastosowano bowiem sztywną płytę nośną, która nadaje podłodze lepszy kształt i zapewnia stabilność mocowania. W połączeniu z bezklejowym systemem montażu (tzw. metoda na klik) daje to możliwość przeprowadzenia szybkiej, prostej i wygodnej metamorfozy wnętrza.

Światowe trendy

Z uwagi na prosty montaż i możliwość układania nawet na istniejących już podłożach panele winylowe wineo 600 Rigid nazywane bywają najlepszą podłogą do renowacji. Tym samym znakomicie sprawdzają się nie tylko w całkowicie nowych budynkach, ale również w odrestaurowywanych kamienicach czy modnych przestrzeniach pofabrycznych. W ich przypadku nie ma ryzyka, że jakiekolwiek nierówności będą widoczne bądź wyczuwalne na powierzchni nowo ułożonej podłogi.Jeżeli dodamy do tego intrygujące, inspirowane wielkomiejskim stylem dekory, to otrzymamy idealne rozwiązanie dla miłośników najnowszych, światowych trendów. Już same nazwy wzorów – #AmsterdamLoft, #BrooklynFactory, #SoHoFactory czy #SmoothPlace budzą konkretne skojarzenia i otwierają drzwi do niezliczonych, aranżacyjnych inspiracji. Kiedy natomiast przyjrzymy się bliżej panelom o różnych odcieniach i strukturze drewna czy też o wyrazistej optyce betonu to możemy mieć pewność, że w naszym domu idealnie odtworzymy klimat rodem z Nowego Jorku, Sydney, Moskwy czy Londynu.

Panele winylowe wineo 600 Rigid dostępne są w 24 różnych wzorach i występują w formacie L oraz XL. Poza wariantem montowanym na klik wybrać można również podłogi, przeznaczone do klejenia.

Dodatkowe informacje o produktach marki wineo dostępne są na stronie internetowej: https://www.wineo-polska.pl/

Dodaj komentarz