Pierwsza przenośna stacja zasilania EZVIZ PS300 już w sprzedaży

21 kwietnia 2023 r. – EZVIZ PS300 to kompaktowa i lekka stacja zasilania, z której można korzystać podczas wypoczynku na łonie natury. Stacja jest wytrzymała, łatwa w obsłudze oraz zapewnia stabilne ładowanie w każdych warunkach. PS300 posiada mocny akumulator litowy o łącznej pojemności 313 Wh, który pozwala naładować baterię do 1000 pełnych cykli.

Przenośna stacja zasilania EZVIZ PS300 jest idealnym rozwiązaniem dla wielbicieli aktywnego odpoczynku z dala od cywilizacji. Dzięki niej można zapomnieć o problemie rozładowanej baterii podczas wyjazdów na działkę, kamping lub weekendu spędzonego w plenerze. PS300 pozwala na równoczesne zasilanie wielu urządzeń dzięki czterem rodzajom gniazd – w tym USB-C umożliwiającym szybkie ładowanie. Dla komfortowej obsługi urządzenie zostało wyposażone także w inteligentny wyświetlacz, wbudowane oświetlenie LED oraz technologię niskiego hałasu.

Innowacyjna stacja zasilania od EZVIZ przyda się również w przypadku zakłóceń w dostawie prądu jako awaryjne źródło zasilania. W tej ekstremalnej sytuacji PS300 stanie się kołem ratunkowym domowników i naładuje wszystkie niezbędne urządzenia, takie jak komórki, latarki czy laptopy. Co więcej, dzięki kompaktowej konstrukcji i wygodnej rączce PS300 jest jedną z najlepiej przemyślanych, przenośnych stacji zasilania na rynku.

Wysoka wydajność i wygoda przechowywania

Konstrukcja akumulatora litowego o pojemności 313 Wh zapewnia do 1000 pełnych cykli ładowania, umożliwiając intensywne użytkowanie w czasie weekendowego wypadu na działkę czy wycieczki kamperem. Zachowuje ona 80 proc. pojemności po przekroczeniu 1000 pełnych cykli. Wbudowany system zarządzania akumulatorem wydłuża jego żywotności poprzez stałe monitorowanie stanu urządzenia, w tym napięcia, natężenia oraz temperatury.

Co istotne, port szybkiego ładowania USB-C oraz inne gniazda pozwalają na zasilenie niezbędnych urządzeń elektronicznych, a jedno pełne naładowanie stacji pozwala na 18 ładowań smartfonu, 4 ładowania laptopa, 5 godzin działania lodówki elektrycznej czy aż 186 ładowań smartwatcha.

Stacja PS300 jest kompaktowa, a dzięki niskiej wadze 3,6 kg i niewielkim gabarytom przyjazna do przenoszenia i bardzo wygodna w przechowywaniu. Można ją bez problemu schować w garażu lub pomieszczeniu gospodarczym, zachowując łatwy dostęp do zapasowego źródła zasilania, zawsze, gdy w domu wystąpi nieprzewidziana awaria.

Uniwersalne możliwości zasilania

EZVIZ PS300 można ładować na wiele sposobów:

  • za pomocą kompatybilnego panelu słonecznego (możliwość skompletowania zestawu)
  • za pomocą wejścia USB-C (do 60 W) – pełne ładowanie w czasie krótszym nawet o połowę w porównaniu z wejściem DC
  • za pomocą wejścia DC
  • przez gniazdo samochodowe

EZVIZ pomaga dbać o planetę: najnowsza stacja zasilania EZVIZ PS300 jest kompatybilna z fotowoltaiką, dzięki czemu przy jej ładowaniu można wykorzystać źródła czystej energii. Produkt jest już dostępny w sieci sklepów Leroy Merlin.

Ponadto, firma zapowiada, że niedługo na rynku pojawi się kolejna stacja zasilania marki EZVIZ PS600 — która będzie cechować się większą pojemnością akumulatora, a także liczbą gniazd do ładowania różnego rodzaju urządzeń.

O firmie EZVIZ

Od 2013 roku EZVIZ zajmuje się wprowadzaniem „wygodnego życia” do każdego domu – oznacza to, że tworzymy proste, ale funkcjonalne urządzenia i sprzęt smart home, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jako światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, EZVIZ kreuje przyszłość inteligentnego domu i życia poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji technologicznych, wytwarzanie niezawodnych produktów wysokiej jakości i godne zaufania usługi w chmurze. Jesteśmy obecni w ponad 130 krajach, zaufały nam miliony użytkowników i rodzin.