PŁYTY BURSZTYN – TARAS W TRADYCYJNYM STYLU

Płyty to niezbędny element tradycyjnego tarasu. Antypoślizgowa powierzchnia i ciepły, słoneczny kolor zapewniają bezpieczeństwo i atmosferę odpoczynku. Opisane wymagania spełniają np. Płyty tarasowe Bursztyn. 

Płyty tarasowe Bursztyn nawiązują do wyjątkowej barwy cenionego w jubilerstwie kamienia. W procesie produkcji  do górnej warstwy płyty dodawane są naturalne kruszywa. To dzięki nim powierzchnia płyty nabiera charakterystycznej ciepłej, słonecznej barwy harmonizującej z brązami i zielenią. Powierzchnia płyt wykańczana jest na dwa sposoby: śrutowanie lub szczotkowanie (curlingowanie). Śrutowanie polega na obijaniu powierzchni płyty kuleczkami śrutu. Z kolei nawierzchnia curlingowana powstaje dzięki wygładzaniu płyt specjalnymi szczotkami. W obu przypadkach powstaje bezpieczna antypoślizgowy płaszczyzna. 

Płyty betonowe Bursztyn przeznaczone są na tarasy i ścieżki piesze. Mają gwarantowaną odporność na zmienne warunki atmosferyczne (zamrażanie i rozmrażanie). Wysoka zgodność wymiarów wszystkich produkowanych egzemplarzy pozwala wykonawcom na szybką i dokładną pracę.

Płyty Bursztyn

wykończenie: śrutowane / curlingowane (szczotkowane)

grubość: 38 mm 

długość / szerokość: 40 x40 cm/ 40 x 60 cm

Producent: Buszrem