PRZEMIEŃ SWOJE DOMOWE BIURO W STREFĘ WELLNESS

Choć część z nas znów codziennie rano idzie do biura, to idea pracy z domu wciąż pozostaje żywa. W czasach „nowej normalności” wielu z nas przecież pracuje hybrydowo, dzieląc czas pracy na biuro i dom. Jeśli więc jesteś jedną z tych osób, dla których „home office” nadal pozostaje częścią życia, warto pomyśleć o stworzeniu sobie środowiska pracy pasującego do Twojej osobowości i pozytywnie wpływającego na Twoje samopoczucie.

DOBRE SAMOPOCZUCIE I RÓWNOWAGA

Miejsce, w którym dobrze się czujesz wspiera produktywność. Jest też bodźcem motywującym do działania. Warto więc pomyśleć o właściwym urządzeniu domowej przestrzeni biurowej, tak aby pomagała Ci w codziennej pracy. Cała sztuka polega na stworzeniu aranżacji, która zagwarantuje poczucie równowagi. Można to osiągnąć poprzez użycie przyjemnych w dotyku, naturalnych materiałów i stonowanych odcieni, tworzących poczucie harmonii. Oprócz lampki na stole, w przestrzeni do pracy można wykorzystać nastrojowe oświetlenie LED. W ten sposób zapewniasz sobie komfort, także podczas najbardziej wyczerpującej konferencji online. Pamiętaj, że Twoja skóra znacznie lepiej wygląda w świetle o ciepłej barwie. Jako ozdobę możesz wykorzystać rośliny doniczkowe. Będą stanowić mocny akcent wizualny, ale także wprowadzą do domu uzdrawiającą moc natury.

WYRAŹ SWOJĄ OSOBOWOŚĆ

W domowym biurze spędzamy zwykle wyjątkowo dużo czasu. Dlatego ważne jest, aby przestrzeń ta odzwierciedlała Twoją osobowość. Obraz lub zdjęcie z ostatnich udanych wakacji sprawia Ci wyjątkową radość? A może w wolnym czasie lubisz czytać lub tworzysz małe dzieła sztuki? Otaczaj się książkami, ceramiką i innymi przedmiotami, które wprawiają Cię w dobry humor. Kilka półek na ścianie nie zabierze zbyt dużo miejsca, a okaże się idealnym sposobem na wyeksponowanie cennych pamiątek i osobistych przedmiotów. Dzięki temu nawet w najbardziej stresujących momentach będziesz mieć powód do uśmiechu i spojrzysz na wszystko z odpowiedniej perspektywy. Gdy poczujesz się bezpiecznie i pewnie, praca stanie się prawdziwą przyjemnością.

PODŁOGA W STYLU ZEN

Możesz też dać wyraz swojej osobowości wybierając podłogę oddającą Twój ulubiony styl. Podłogi Quick-Step są dostępne w szerokiej gamie wzorów, rozmiarów, kolorów i faktur. To, czy zdecydujesz się na podłogę winylową czy laminowaną oddającą wygląd drewna czy kamienia, zależy wyłącznie od Twojego gustu. Jednak bez względu na wybór, Quick-Step daje Ci pewność, że podłoga będzie idealnie oddawała wygląd naturalnego materiału.   

Co więcej, podłogi Quick-Step są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także odporne na zarysowania. Teraz nie musisz się już stresować, że odciśnięte krzesło albo rozlana kawa wpłynie na jej wygląd. Podłogi Quick-Step są odporne na wgniecenia, a ich hydrofobowa powłoka sprawia, że są także łatwe w utrzymaniu. Nie trzeba więc poświęcać wiele energii i czasu na ich czyszczenie – tym sposobem Twoje miejsce pracy znacznie łatwiej utrzymać w porządku.

Dzięki podłogom Quick-Step pod koniec dnia możesz nawet zamienić swoje domowe biuro w studio jogi lub miejsce do medytacji. Ich uniwersalność sprawia, że Twoje miejsce pracy stanie się nie tylko zwykłą przestrzenią biurową, ale prawdziwą oazą dobrego samopoczucia. www.quick-step.com.pl