Przywitaj wiosnę zielenią we wnętrzach

Wyczekiwaną przez wszystkich wiosnę już czuć w powietrzu. Przyroda lada moment rozbudzi się do życia, ujmując feerią barw. Najbardziej kojarzoną z naturą zieleń można wprowadzić do domu, by powitać wiosnę w pięknym otoczeniu, w którym króluje radość i optymizm.

Zieleń to wnętrzarski evergreen, który zachwyca w każdej postaci, wypełniając dom witalnością i pozytywną energią. Z wdziękiem potrafi odnaleźć się w każdym domowym pomieszczeniu, urokliwie prezentując się na ścianach, meblach czy w dekoracjach. Ciemny odcień Herbarium z palety Beckers Designer Collection wybitnie współgra z bielą sztukaterii, tworząc niezwykle odświeżający, salonowy tandem. Nawiązująca do świata przyrody roślinność i kolory ziemi z wyczuciem dopełniają pełen naturalności wystrój.

Jasny, szałwiowy odcień to sposób, by w kuchni zapanował rześki klimat, który jeszcze przed śniadaniem rozbudzi domowników i zapewni zastrzyk energii na cały dzień. Zielona ściana pokryta farbą Dekoral Łazienka & Kuchnia w kolorze Pastelowa szałwia swobodnie harmonizuje z szafkami w  podobnym odcieniu, a jadalniany stół i krzesła z jasnego drewna podbijają lekki wystrój wnętrza, efektownie współgrając z kuchennym blatem.

Wiosnę do wnętrz można wnieść za pomocą zielonych roślin. Z wrodzoną swobodą zmienią domową łazienkę w kojące zmysły spa, w którym po ciężkim dniu będzie można się zrelaksować. W błogi nastrój jeszcze przed wejściem, wprowadza wiodąca do pomieszczenia zielona ściana pomalowana farbą Tikkurila Optiva Matt 5 w odcieniu N378 Ficus, która tworzy intrygujący, a jednocześnie odświeżający kontrast z utrzymanym w czystej bieli pokoju kąpielowym.