SERWIS FESTOOL – JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW

Sprawnie działające i niezawodne narzędzia to podstawa wszelkich prac budowlanych. Jednak nawet najlepsza maszyna, nawet narzędzie najwyższej klasy, potrzebuje czasami naprawy, przeglądu czy wymiany części. Wtedy rzemieślnicy oczekują szybkiego, praktycznego i kompleksowego serwisu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Festool oferuje szeroki wachlarz usług serwisowych, który w pełni zabezpiecza klienta po zakupie narzędzia.

Oferta usług serwisu Festool daje klientom pewność, że zawsze mogą liczyć na fachową pomoc w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy chodzi o pracę na placu budowy, czy też w warsztacie.

„Nasz serwis obejmuje obecnie cztery pakietu usług” – wyjaśnia Jens Graner, szef Centralnego Serwisu Festool.  „ W jego skład wchodzą Gwarancja all-inclusive, osobiste konto klienta My Festool, infolinia Halo Festool! oraz kompleksowa naprawa.

Serwis bez kompromisów

Nawet w przypadku w pełni właściwej obsługi elektronarzędzi może zdarzyć się tak, że konieczna będzie ich naprawa. „ Naszym klientom zalecamy, aby naprawę i konserwację swoich elektronarzędzi zlecali bezpośrednio nam. Dysponujemy bowiem największą wiedzą w zakresie naszych narzędzi, a naprawa przeprowadzana jest przez kompetentnych i doświadczonych serwisantów. Ponadto w naszym specjalistycznym warsztacie dysponujemy wszelkimi urządzeniami niezbędnymi do sprawdzenia stanu narzędzia, montażu części oraz regulacji urządzenia. Oprócz tego korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych, które są oczywiście dostępne od ręki”, wyjaśnia Jens Graner. Serwis Festool obejmuje nie tylko właściwą naprawę, lecz także kompleksowy przegląd narzędzi. „Podczas kompleksowej naprawy nie ograniczamy się jedynie do naprawy urządzenia” -podkreśla Jens Graner. „Kiedy narzędzie już do nas trafia, poddane zostaje obszernej, gruntownej analizie i kontroli. Nasi serwisanci zajmują się nie tylko doprowadzeniem narzędzi do stanu idealnego, lecz przeprowadzają także elektroniczną kontrolę bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, a następnie potwierdzają jej wynik odpowiednim certyfikatem”. Po przeprowadzeniu naprawy na wykonany zakres prac klient otrzymuje 12 miesięczną gwarancję. Zlecenia napraw uszkodzonych narzędzi można składać przez całą dobę w łatwy i szybki sposób za pośrednictwem osobistego konta internetowego MyFestool. Usługa obejmuje bezpłatny transport, natomiast realizacja naprawy w warsztacie Festool następuje zwykle w ciągu 48 godzin, a nierzadko nawet szybciej. Podczas trwania czynności serwisowych klient otrzymuje regularne informacje na temat statusu naprawy w formie wiadomości e-mail lub SMS.

Gwarancja: Brak kosztów przez pierwsze trzy lata

Jeszcze ciekawszą usługą firmy Festool jest wyjątkowa oferta serwisowa – bezpłatna kompleksowa naprawa. W ciągu pierwszych trzech lat klient ma prawo do korzystania z pełnej gwarancji, która chroni go przed ponoszeniem kosztów napraw. Ten wyjątkowy serwis gwarancyjny jest aktywny od samego początku, od momentu nabycia narzędzia i dotyczy każdego nowo zakupionego narzędzia. Jedyny warunek, który musi spełnić klient jest taki, że należy zarejestrować narzędzie w ciągu 30 dni od daty jego zakupu. „W trakcie trwania okresu gwarancji naprawa narzędzi w Serwisie Festool jest całkowicie bezpłatna” wyjaśnia Jens Graner. „Zasada dotyczy również wszystkich części zamiennych, a także akumulatorów i ładowarek”.

Rejestrując swoje urządzenie w Gwarancji all-inclusive użytkownicy otrzymują także prawo do korzystania z dodatkowych przywilejów: wymiana w przypadku kradzieży zapewnia możliwość otrzymania nowego produktu w razie kradzieży w ciągu pierwszych trzech lat. Po wpłaceniu wkładu własnego w wysokości 400 zł brutto klient otrzymuje w zamian nowe urządzenie. „Usługa, którą nazywamy gwarancją oryginalnych części zamiennych to dla klienta pewność, iż nawet w przypadku zakończenia produkcji narzędzia wszystkie części zamienne będą dostępne w Festool jeszcze przez co najmniej 10 lat”, podkreśla Jens Graner. „Jeśli dotrzymanie tej obietnicy okaże się niemożliwe, klient otrzyma w zamian bezpłatnie nowe urządzenie.” Oprócz tego w ramach Gwarancji all-inclusive klienci mają prawo do zwrotu pieniędzy, jeśli nie będą zadowoleni z narzędzia podczas codziennej pracy i zwrócą je do dystrybutora w ciągu 15 dni od daty zakupu. „Dzięki rejestracji produktu do Gwarancji all-inclusive Twoje nowe narzędzie objęte będzie kompleksową ochroną przez pierwsze trzy lata od daty zakupu”, zapewnia Jens Graner.

Nasz serwis to Twój sukces!

www.festool.pl