Tikkurila zaprasza na bezpłatne porady designerów online

Osoby planujące remonty i poszukujące w związku z tym wskazówek kolorystycznych mogą teraz bez wychodzenia z domu i całkowicie bezpłatnie, skorzystać z usług profesjonalnych designerów, a wszystko dzięki poradom organizowanym przez Tikkurila. Kalendarz konsultacji online z designerem oferowanych przez tę markę dostępny jest w serwisie https://www.estudiokoloru.pl/porada-designera/porada-designera-online

Konsultacje online z designerami mają formę wideo rozmowy trwającej do 45 minut. Aby zapewnić jak największą  ich efektywność, osoby korzystające z usługi proszone są wcześniej o wypełnienie ankiety, która jest pomocna w zapoznaniu się z preferencjami klienta, a także w ustaleniu rodzaju i wielkości pomieszczenia, które będzie omawiane będzie podczas spotkania. Efektem porady jest przygotowana przez projektanta spersonalizowana tablica inspiracji oraz propozycja zestawień kolorystycznych.

Jako podsumowanie spotkania wysyłana jest wiadomość mailowa zawierająca informacje o wybranych kolorach, propozycję produktów do zastosowania na poszczególnych powierzchniach oraz wyliczenie ilości farb potrzebnych do pomalowania danego pomieszczenia. Ponadto, by zapewnić możliwość przetestowania w konkretnym wnętrzu wybranych kolorów, w ramach usługi klient otrzymuje przesyłkę kurierską z 3 próbkami farby Tikkurila Optiva Matt 5 o pojemności 0,09 l wraz z pędzlem do ich aplikacji.

– Kolor ścian ma kluczowe znaczenie zarówno dla stylistyki wnętrza, jak i naszego samopoczucia. Samodzielny wybór odcieni farb z oferowanej przez Tikkurila palety ponad 13 tysięcy możliwości bywa trudny. W odpowiedzi na takie sygnały od naszych klientów postanowiliśmy wprowadzić usługę porady designera, dedykowaną wszystkim, którzy przymierzając się do zmian kolorystycznych we własnych wnętrzach potrzebują fachowego wsparcia. Formuła spotkania, czyli konsultacja online, pozwala na skorzystanie z niej w zaciszu własnego domu, co w czasie pandemii dla większości osób stanowi dodatkowy atut. Pierwsze opinie klientów udowadniają, że pomysł  doskonale się sprawdza. Dzięki wiedzy i doświadczeniu projektantów oraz ich przygotowaniu się indywidulanie do każdego spotkania, konsultacje są bardzo merytoryczne i prowadzą do rzeczowych konkluzji. Usługa daje także możliwość przetestowania wybranych odcieni, ponieważ w przeciągu kilku dni klient otrzymuje próbki farb – komentuje Małgorzata Skąpska, kierownik ds. komunikacji marketingowej i PR Tikkurila Polska.

Tikkurila oferuje szeroki wybór produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Wyróżnia je najwyższa jakość, przyjazność dla środowiska oraz bogactwo kolorów. W 2020 r. Tikkurila została uznana przez wykonawców za najlepsza markę farb dekoracyjnych wewnętrznych i otrzymała prestiżowy tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2020 w tej kategorii.

Więcej informacji na temat usługi „Porada Designera z Tikkurila” dostępnych jest na stronie https://tikkurila.pl/artykul/bezplatna-porada-designera-online

***

TIKKURILA to międzynarodowa marka wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie posiada szeroką gamę farb, impregnatów czy emalii dla klientów indywidualnych, a także profesjonalistów oraz powłoki i rozwiązania przemysłowe. Tikkurila wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu wytwarzanych przez siebie wyrobów, stąd też produkty tej marki są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Tikkurila opracowała jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku systemów barwienia farb – AVATINT. Umożliwia on pigmentację produktów na ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można przygotować aranżację przestrzeni według indywidualnych upodobań kolorystycznych i preferencji klientów. Dodatkowo doskonałe parametry użytkowe wyrobów Tikkurila zapewniają pomalowanym powierzchniom piękne i trwałe wykończenie.

Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach od ponad 150 lat. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, a w Polsce obecna jest od 1998 roku. Więcej informacji na temat marki dostępnych jest na stronie www.tikkurila.pl.