Trei Real Estate startuje z przedsprzedażą mieszkań w Milanówku

Trei Real Estate Poland rozpoczyna przedsprzedaż mieszkań w ramach inwestycji Milanówek Zdrój w podwarszawskim Milanówku. Niewątpliwym wyróżnikiem nowego projektu dewelopera będzie zieleń – zasilane oligoceńską wodą zielone tereny będą stanowiły prawie 50% powierzchni osiedla. Ponadto, mieszkańcy Milanówka Zdrój będą mogli korzystać z dostępnej w części wspólnej inwestycji tężni, a także cieszyć się widokiem rosnących tam jabłoni. Łącznie w ramach projektu powstanie trzynaście 3-kondygnacyjnych budynków z 410 mieszkaniami.

Milanówek Zdrój będzie zlokalizowany przy ul. Królewskiej. Nowe osiedle Trei zostało zaprojektowane tak, aby współgrać z willowym, kameralnym charakterem okolicy. Wszystkie budynki będą usytuowane na podwyższeniach (mieszkania na parterze wyniesione o 1,5 m), tworząc tym samym ciekawy, zróżnicowany krajobraz.

„Zieleń, spokój i idąca za tym wyższa jakość życia – to jedne z głównych priorytetów dla tych z nas, którzy świadomie rezygnują z życia w aglomeracjach i szukają mieszkań w mniejszych miastach. Co więcej, te argumenty wydają się być szczególnie istotne dla osób, które chcąc uciec od stołecznego zgiełku i cieszyć się spokojem, wybierają inwestycje pod Warszawą. Dlatego też motywem przewodnim naszego najnowszego projektu, Milanówek Zdrój, jest przyroda, kameralność i relaks. W częściach wspólnych inwestycji zaplanowaliśmy posadzenie wielu gatunków roślin, w tym ozdobnych jabłoni i różnych gatunków ziół. Zielone będą nawet dachy budynków. Nowością w tego typu projekcie jest z pewnością oddanie do dyspozycji mieszkańców tężni, która nasycać będzie powietrze cennymi mikroelementami. Milanówek Zdrój będzie bez wątpienia jedną z najbardziej wyjątkowych inwestycji w portfelu Trei Real Estate Poland”, komentuje Jacek Wesołowski, Dyrektor Zarządzający Trei Real Estate Poland.

W ramach składającej się z trzynastu budynków inwestycji zaplanowano realizację 410 mieszkań o powierzchniach od 29 do 97 mkw. Każde z nich będzie wyposażone w balkon, taras lub ogródek. Ogródki natomiast, dzięki specjalnym zielonym ogrodzeniom, zapewnią mieszkańcom prywatność.

Niewątpliwym atutem osiedla Milanówek Zdrój jest jego lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Vendo Park, w którym mieszkańcy będą mogli zrobić wszystkie niezbędne zakupy – wśród najemców parku handlowego jest Apteka Cosmedica, Rossmann, Maxi Zoo, JYSK i Martes Sport. Ponadto, tuż obok Milanówka Zdrój znajdują się przystanki kilku linii autobusowych, a dojazd do kolejki WKD to dystans zaledwie 5 min samochodem.

Milanówek Zdrój to piąta inwestycja mieszkaniowa Trei w Polsce. Ukończone dotąd osiedla to Kraft w Łodzi oraz Bacciarellego 54 we Wrocławiu. W budowie znajduje się projekt w Poznaniu, gdzie powstanie 460 mieszkań z przeznaczeniem na najem instytucjonalny, a także osiedle Blask na łódzkich Bałutach. Spółka planuje kolejne projekty deweloperskie, w tym m.in. w Warszawie oraz we Wrocławiu. Łącznie w perspektywie najbliższych czterech lat Trei planuje budowę ok. 2500 mieszkań.

O Trei Real Estate 

Trei Real Estate GmbH z siedzibą w Düsseldorfie (Niemcy), inwestuje, rozwija i zarządza dostosowanymi do indywidualnych potrzeb i zrównoważonymi nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi. W kontekście długoterminowej strategii, spółka zależna należąca w całości do niemieckiej grupy Tengelmann, koncentruje się na inwestycjach i rozwoju nieruchomości w Niemczech, Polsce i Stanach Zjednoczonych. Oprócz istniejącego portfela o wartości około 1,3 miliarda euro, Trei Real Estate GmbH, realizuje projekty o łącznej wartości około 1,9 miliarda euro. W Polsce firma buduje i wynajmuje parki handlowe pod marką Vendo Park.

Trei realizuje również projekty mieszkaniowe na rynku polskim, ale także w Stanach Zjednoczonych i w Niemczech. W Polsce ukończone już osiedla to Kraft w Łodzi oraz Bacciarellego 54 we Wrocławiu. W realizacji jest inwestycja w Milanówku, która zapewni docelowo około 410 lokali. W budowie znajduje się także osiedle w Poznaniu, gdzie powstanie 460 mieszkań z przeznaczeniem na najem instytucjonalny, a także osiedle mieszkaniowe w Łodzi. W planach spółki są kolejne projekty deweloperskie, w tym m.in. w Warszawie oraz we Wrocławiu. Łącznie Trei wybuduje ok. 2000 mieszkań w perspektywie najbliższych czterech lat.

Więcej informacji na stronie: www.treirealestate.com