Trzy modele funkcjonalności – kabiny prysznicowe od SANPLAST SA

Zanurz się w świat niebanalnego designu i funkcjonalności z modelami kabin prysznicowych SANPLAST: FRIS, DUO i Summer Set. Każda z nich to inna opowieść , ale każda z nich jest gwarantem relaksu i stylu w Twojej łazience. Poznaj trzy wymiary funkcjonalności, które dostępne są na wyciagnięcie ręki.

Świeżo i nowocześnie

Tak naprawdę, każdy może mieć nowoczesną łazienkę i nie trzeba wcale do tego ogromnego budżetu. Modele dostępne na rynku są funkcjonalne, ale przede wszystkim estetyczne. Nowe kabiny są starannie zaprojektowane i nie dominują nad całą łazienką. Model FRIS od SANPLAST jest doskonałym przykładem, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Użytkowników – po prostu ma być prosty, elegancki i spełniać swoją rolę, a ponadto ma być w korzystnej cenie. Minimalizm FRIS, dostępnego zarówno w wersji kompletnej z brodzikiem jak i bez niego, to klucz do świeżego spojrzenia na Twoją łazienkę – podbiją ją dodatkowo delikatne i małe rośliny doniczkowe, które ustawione na parapecie lub półkach stworzą harmonijną atmosferę.

Wspólne chwile

Subtelne oświetlenie wokół lustra? To rada dla tych, którzy rozglądają się z czymś większym, czymś dla dwojga. Światła przygaszone? Wspaniale, detale kabiny DUO od SANPLAST nadadzą Twojej łazience dodatkowego uroku. To nie tylko kabina prysznicowa, to akcent, który dodaje łazience szlachetności.

Drzwi i ścianki kabiny wykonane są z przeźroczystego szkła hartowanego. Szkło zostało dodatkowo wyposażone w modyfikowaną powierzchnię Glass Protect, zapewniającą łatwość utrzymania kabiny w nieskazitelnym stanie. Dzięki temu Twoja kabina zawsze będzie lśnić. Chromowane detale dodają elegancji i nowoczesnego wyglądu całej konstrukcji, tworząc doskonałe połączenie minimalistycznego designu z funkcjonalnością. A co więcej, kabina uzupełniona jest brodzikiem wykonanym z odlewu mineralnego, który jest standardowym wyposażeniem oferowanego zestawu.

Podróż do ciepłych dni

Proste linie, doskonałe wykonanie i niezapomniany komfort oraz brodzik wykonany z odlewu mineralnego ze strukturalną powierzchnią… Zestaw Summer Set jest jak podróż w ciepłe dni, kiedy słońce sprawia, że każda kąpiel to prawdziwa nagroda. W skład tego zestawu wchodzi nowoczesna kabina prysznicowa z brodzikiem mineralnym i syfonem. W Summer Set konstrukcja z mechanizmem unoszenia drzwi dostępna jest w wersji zarówno prawej, jak i lewej. Kabina o imponującej wysokości – aż 200 cm, wykonana jest z transparentnego szkła hartowanego z modyfikacją powierzchni GlassProtect, ułatwiającą utrzymanie kabiny w nieskazitelnym stanie. Brodzik z odlewu mineralnego i jego strukturalna powierzchnia o najwyższej klasie antypoślizgowości C – nie tylko zwiększa bezpieczeństwo, ale również tworzy fascynujący efekt wizualny. Dla podkreślenia wyjątkowości kabiny – doradzamy subtelne akcenty, w postaci dodatków w kolorze piasku, morza i zieleni – robi się ciepło, prawda?

Wyjątkowe kształty w doskonałych cenach

Tak mało potrzeba, by stworzyć wyjątkowe wnętrze. W SANPLAST dobre ceny spotykają się z wyjątkowym stylem, by Twoje marzenia o nowoczesnej łazience stały się rzeczywistością. Jeśli zastanawiasz się, jak odmienić swoją łazienkę, nie musisz się martwić o budżet. Funkcjonale, estetyczne kabiny są dostępne od ręki,  za jednym kliknięciem-  w sklepie internetowym sanplast.pl. Urządzenie łazienki, jeszcze nigdy nie było takie proste.