Przygotuj dom na Święta

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Aby uprzyjemnić ten czas oczekiwania warto wcześniej zadbać o odpowiednią oprawę domu.  Świąteczne kolory i dekoracje wprowadzą domowników w uroczysty nastrój i pozwolą cieszyć się z bliskimi magią Bożego Narodzenia w pięknym otoczeniu.

Ozdoby z żywego świerku urodziwie dekorują dom na święta, ale też wypełniają go pięknym zapachem lasu. Wykonane własnoręcznie sprawią jeszcze więcej radości, dumnie prezentując się we wnętrzu. Stonowane tło ścian pomalowanych farbą Tikkurila Optiva w odcieniu Mulberry oraz białych dwuskrzydłowych drzwi pokrytych emalią Tikkurila Everal pięknie wyeksponuje bożonarodzeniowe wianki. Blasku aranżacji doda dyskretna dekoracja wykonana z delikatnych lampek, korespondująca kształtem z zawieszonymi na drzwiach wieńcami.

Christmas tree with toys and gifts under it in the dining room of a country house

Dekoracyjna ściana w nasyconej czerwieni Cherry z palety Beckers Designer Colour będzie designerskim akcentem w białym wnętrzu przez cały rok, przykuwając uwagę swoją wyrazistością i głębią. Zapewni tez dekoracyjny efekt wow w trakcie świąt Bożego Narodzenia. To właśnie na tle tej energetycznej czerwieni warto wyeksponować choinkę czy świąteczny wieniec, by kolorystycznie podkreślić świąteczny nastrój.

Skąpana w zieleni sypialnia to kolejny sposób, by wykreować piękną świąteczną aranżację. Dekoracyjna ściana pokryta farbą Dekoral Effect 3w1 w kolorze CiemnySzmaragdowy stworzy wdzięczną scenerię dla żywej choinki, która wypełni dom aromatycznym zapachem lasu i wprowadzi radosną, bożonarodzeniową atmosferę. Naturalnym dopełnieniem będzie drewno i dopasowane kolorystycznie tkaniny, które złożą się na spójną, zachwycającą designem całość.