Vasco zaprasza na ARCHITECT@WORK. Bądź z nami 30 i 31 marca 2022

Już 30 i 31 marca b.r. w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo w Warszawie będzie miało miejsce wyjątkowo wydarzenie dla środowiska architektów i projektantów w Polsce – ARCHITECT@WORK, na którym nie mogło zabraknąć także VASCO.

ARCHITECT@WORK to ekskluzywne wydarzenie branżowe dla architektów i projektantów wnętrz z ponad 200 innowacyjnymi produktami, wybranymi przez panel oceniający architektów i projektantów wnętrz, zaprezentowane według unikalnego schematu. Po licznych, udanych edycjach te wyjątkowe, szyte na miarę̨ dni kontaktowe dla architektów, projektantów wnętrz i innych specjalistów odbędą̨ się̨ w końcu w Warszawie. Przedstawiciele branży spotkają̨ się̨ w dniach 30 i 31 marca 2022 roku. Około 100 producentów zdołało spełnić́ rygorystyczne kryteria selekcji, a VASCO również̇ tam będzie!

Temat 2022: Oxygen & Architecture

Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie Oxygen & Architecture. Wydarzeniu towarzyszy szereg ciekawych wykładów oraz inspirujące wystawy. Dwudniowe seminaria prowadzone będą przez wybitnych architektów i przedstawicieli branży. Pierwszego dnia, w środę 30 marca 2022 będziemy mogli posłuchać Anny Olgi Chmielewskiej z Jam Kolektyw, Roland Stańczyk z RS Studio, Agnieszka Gruszczyńskiej-Hyc – redaktorki naczelnej magazynu Dobre Wnętrze, Agnieszki Leszczyńskiej-Mieczkowskiej z Art IN Architecture oraz Aleksandra Jankowskiegp z Jankowski i Opyrchał. Zaś w czwartek 31 marca b.r. wystąpią Marcin Szczelina (moderator), Robert Konieczny z KWK Promes, Szymon Wojciechowski z APA Wojciechowski Architekci oraz Ewa Kuryłowicz z Kuryłowicz & Associates. Zadbano także o networking w modnej, kreatywnej i salonowej atmosferze oraz bezpłatny catering.

Wystawa OXYGEN

Podczas ARCHITECT@WORK będzie miała miejsce wystawa materiałów OXYGEN przygotowana pod kuratelą MaterialDriven. Zbada ona kluczową rolę, jaką odgrywa projektowanie mające na celu pomoc społeczeństwu poprzez zapewnianie mu ochrony przed zanieczyszczonym powietrzem, jak również jego aktywne oczyszczanie i regenerację. Zagłębiając się w wystawę zwiedzający poznają innowacyjne rozwiązania dostępne dla projektantów i architektów, które pomogą im zabezpieczyć naszą przyszłość i pozytywnie wpłynąć na otaczający nas świat.

LOKALIZACJA

Centrum Targowo-Kongresowe Global Expo
ul. Modlińska 6D
03-216 Warszawa

TERMIN

30 & 31 marca 2022
Od godz. 13:00 do godz. 20:00

WSTĘP TYLKO NA ZAPROSZENIE

Zarejestruj się̨ online, aby otrzymać́ bezpłatny wstęp!

http://www.architectatwork.pl/pl/wez-udzia/koncepcja/

Translate »