W jak WIĘCEJ PREZENTÓW od marki WIŚNIOWSKI. Zamknij swoją inwestycję z najlepszymi produktami w świątecznej cenie 

Wystartowała Zimowa Promocja WIŚNIOWSKI, czyli komplementarna oferta stworzona z myślą o inwestorach planujących ostatnie prace budowalne na koniec roku. Budujesz, wykańczasz, remontujesz? W świątecznej ofercie specjalnej każdy znajdzie coś dla siebie: gwarancję ceny, doskonałe rabaty, darmowe produkty. I najważniejsze z firmą WIŚNIOWSKI skompletujesz pełen zestaw: bramę garażową, okna, drzwi oraz ogrodzenie.

Sprezentuj sobie darmowy napęd do bramy 

Najlepszy pomysł na świąteczny prezent dla tegorocznych inwestorów? Ciepła brama i drzwi! Dokonując zamówienia na pakiet automatycznej bramy garażowej segmentowej UniPro lub UniTherm z drzwiami CREO lub NOVA WIŚNIOWSKI w świątecznej promocji – zyskujesz możliwość otrzymania napędu bez dopłaty.

Warto pamiętać, że bramy garażowe UniPro i UniTherm oraz drzwi CREO i NOVA wyróżniają się korzystnymi parametrami termoizolacyjnymi. To produkty polecane dla obiektów energooszczędnych, a nawet pasywnych. Z powodzeniem można rozliczyć je w ramach ulg i dotacji z programu “Czyste Powietrze”.

40% rabatu na ciepłe okna 

Rosnące w zatrważającym tempie ceny energii to wystarczający powód, by zatroszczyć się o energooszczędność wszystkich elementów inwestycji. Statystycznie nawet 30% ciepła tracimy przez okna. Oszczędność na rachunkach za energię w dużej mierze zależy więc od wyboru odpowiedniej stolarki okiennej.

Tylko tej zimy, dokonując zamówienia na okna PRIMO 82 lub DEVELO w dowolnej kolorystyce i standardzie, zyskujesz możliwość otrzymania rabatu w wysokości -40%.

Ogrodzenia FIRST MINUTE. Najlepsza oferta z gwarancją ceny i zimowym rabatem!

W finalnym zamknięciu inwestycji pomoże ogrodzenie. Dokonując zamówienia na kompletny system ogrodzeniowy marki WIŚNIOWSKI w jednym ze wskazanych modeli wraz z napędem, zyskujesz możliwość otrzymania rabatu w wysokości do 5% na zamawiany komplet systemu ogrodzeniowego.

Otrzymujesz również gwarancję niezmienności ceny w systemie FIRST MINUTE. Oferta FIRST MINUTE to pewność, że cena między zamówieniem a odbiorem się NIE zmieni. Zamówienie złożone do 31 grudnia 2022 gwarantuje promocyjną cenę ogrodzenia bez względu na termin odbioru produktu.

Sprezentuj sobie więcej oszczędności! Tylko teraz bramy, okna, drzwi i ogrodzenia kupisz w ofercie specjalnej.

Sprawdź Zimową Promocję WIŚNIOWSKI: https://www.wisniowski.pl/oferta-specjalna/  

Translate »