Wanny LUXO i Fuerta Mineral – nowy wymiar przyjemności

Odprężająca kąpiel po ciężkim dniu pracy to dla wielu jeden z codziennych rytuałów.  Dlatego też coraz częściej w naszych łazienkach- niezależnie od ich rozmiaru i dostępnej powierzchni szukamy miejsca na wannę. Z myślą o miłośnikach kąpieli- w łazienkach każdego rozmiaru –  SANPLAST SA wprowadził nowe, mniejsze wymiarowo wanny w seriach LUXO i Fuerta Mineral.

Planując wyposażenie nawet małej łazienki niekoniecznie musimy wybierać kabinę prysznicową.  Na rynku dostępnych jest wiele wanien, w nieco mniejszych rozmiarach, a zapewniających pełen komfort kąpieli.  Jednymi z nich są produkty linii LUXO (wykonane z akrylu sanitarnego) lub Fuerta Mineral (odlew mineralny), które ułatwiają dopasowanie do najbardziej wymagającego, nawet mniejszego wnętrza. Paleta możliwości jest szeroka zarówno pod względem form jak i wymiarów. Równie ważna jest także ich estetyka, dlatego seria LUXO jak i Fuerta Mineral są pod tym względem wyjątkowe i nietuzinkowe. Charakteryzuje je delikatny, nienarzucający się design oraz pietyzm wykonania. To produkty doskonałe dla każdego, szczególnie tego najbardziej wymagającego użytkownika. Doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, prosto urządzonych wnętrzach, jak tych tradycyjnych czy stylizowanych. Teraz, z myślą o właścicielach mniejszych powierzchni łazienkowych, wanny tych serii dostępne są w nowych wymiarach:

  • akrylowe wanny serii LUXO w wersji narożnej oraz przyściennej w wymiarze 75x160cm;
  • wolnostojące, owalne wanny z odlewu mineralnego Fuerta Mineral w kolorze białym i białym matowym w dwóch nowych wymiarach 70x160cm i 75x170cm.

„W SANPLAST potrzeby Klienta są dla nas zawsze priorytetem. Dlatego właśnie, opracowaliśmy i wdrożyliśmy do swojej oferty, mniejsze wersje wanien uwielbianych przez Klientów serii:  LUXO i Fuerta Mineral. Dzięki nim, nawet mniejsze przestrzenie łazienkowe będą mogły zyskać wyjątkowego charakteru. „- komentuje Małgorzata Hulisz Kierownik Działu Marketingu.

Corner of minimalistic bathroom with white panel walls, concrete floor, comfortable bathtub with carpet and panoramic window. 3d rendering

Każda, nawet mniejsza łazienka zasługuje na odpowiednią oprawę. Z najlepszymi w swojej klasie wannami LUXO oraz Fuerta Mineral, stworzenie wyjątkowego, pełnego oryginalności i stylu wnętrza jest niezwykle proste. Dlatego jeśli poszukujesz produktów (nawet do mniejszej łazienki)
o ponadczasowym, niezwykle eleganckim designie i najwyższej jakości wykonania – wanny LUXO i Fuerta Mineral będą najlepszym wyborem.