Wirtualny spacer REHAU – nowe rozwiązania w branży okiennej poznasz online.

Firma REHAU może pochwalić się innowacjami, które zamierza wkrótce zaprezentować swoim partnerom oraz potencjalnym klientom. Rozwiązania online to w dzisiejszych czasach podstawa i również w takiej formie zostanie ukazane stoisko targowe. Zwiedzający będą mogli samodzielnie eksplorować prezentowane treści lub uzyskać szczegółowe informacje, umawiając się z przedstawicielem handlowym na indywidualną prezentację.

Chcesz poznać nowe rozwiązania w branży? Weź udział w wirtualnym spacerze po interaktywnej ekspozycji REHAU klikając tutaj.

Innowacje wyznaczające trendy

Zgodnie z dewizą „Create difference, grow business“ REHAU rozwija systemy okienne, skupiając się na innowacjach, oferując klientom i partnerom wartość dodaną, która oznacza dla nich wymierne korzyści. Jest to zarazem odpowiedź REHAU na liczne wyzwania, z którymi mierzy się branża, takie jak inteligentne technologie, utrzymujący się od dłuższego czasu deficyt wykwalifikowanych pracowników czy cyfryzacja. Jako producent kompleksowych rozwiązań okiennych, firma poszerza też portfolio o optymalne pakiety nie tylko dla systemów profili.

Przemyślane dodatki do systemów

REHAU oferuje swoim klientom niezawodne i sprawdzone systemy okienne gwarantujące użytkownikom najwyższy komfort oraz spełniające obecne i przyszłe wymagania. Przykładem jest system profili GENEO z RAU-FIPRO X, dzięki któremu można tworzyć bardzo duże elementy przy zapewnieniu najlepszej efektywności energetycznej i optymalnej stabilności wymiarowej. Podobnie jest w przypadku profili SYNEGO, które teraz zostały rozbudowane o atrakcyjny cenowo system przesuwny SYNEGO SLIDE. Jako producent kompleksowych systemów REHAU poszerza też swój asortyment o skrojone na miarę dodatki, takie jak: balkon francuski SKYFORCE, nową serię klamek LINEA czy inteligentne okucia do drzwi harmonijkowych.

Inteligentne rozwiązania

Dzięki nowym, inteligentnym technologiom REHAU daje swoim klientom możliwość ekspansji na nowe, rozwijające się rynki, kreowania nowych funkcji okien oraz poszerzenia argumentacji handlowej klientów o kolejne, wyróżniające ich atuty. Oprócz udoskonaleń REHAU Smart Guard są to także inteligentne rozwiązania w zakresie wentylacji oraz zaciemniania i zacieniania (REHAU Privacy i REHAU Shading). Nowa generacja inteligentnego alarmu Smart Guard 2 jest teraz dostępna w bardziej kompaktowej formie, z wieloma nowymi funkcjami dla wszystkich systemów okiennych REHAU i sposobów otwierania okien.

Branżowa nowość w zakresie montażu

REHAU podejmuje też temat cyfryzacji i oferuje swoim klientom nowe usługi z myślą o optymalizacji ich procesów: od pozyskiwania nowych klientów, poprzez planowanie i montaż aż po obsługę posprzedażową. REHAU Connect, Just Smart i nasze Window ID to trzy kluczowe rozwiązania w tym obszarze. Przekłada się to na oszczędności czasowe i kadrowe podczas montażu, co z kolei umożliwia naszym partnerom realizację dodatkowych zleceń i owocuje wyraźną przewagą nad konkurencją.

Zrównoważona produkcja

Od 1988 roku REHAU oferuje możliwość odbioru resztek profili i ponownie wykorzystuje je w produkcji. W ostatnich latach, od 2014 roku, odsetek profili wyprodukowanych przy użyciu materiałów pochodzących z recyklingu rósł stopniowo z 25% do obecnie 40%, a w najbliższym roku wzrośnie nawet do 50%.

REHAU jest odpowiedzialny za ludzi i środowisko, tym samym oferuje trwałe systemy okienne stworzone w duchu zrównoważonego rozwoju przy zastosowaniu materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki zrównoważonym procesom produkcja profili okiennych pod marką REHAU EcoPuls wiąże się ze znacznie mniejszą emisją CO2. Potencjał redukcji wynosi łącznie 97 000 ton CO2 w skali roku, czyli tyle, ile może absorbować las, w którym rośnie 7,8 mln drzew.

Szczególna formuła prezentacji

Aby kompleksowo zaprezentować wszystkie te nowości, zapraszamy na wirtualny spacer www.rehau.pl/okna2020 – tutaj odwiedzający będą mogli samodzielnie eksplorować prezentowane treści lub uzyskać szczegółowe informacje, umawiając się z wyznaczonym przedstawicielem handlowym na indywidualną prezentację.