Z nami sięgniesz wyżej. Odwiedź Roof Expo, międzynarodowe targi dachów

Roof Expo to nowoczesne międzynarodowe targi dachów, które odbędą się w dniach 7-9 grudnia 2023 roku w Ptak Warsaw Expo. Premierowa edycja wydarzenia to idealna okazja do tego, by spotykać się z dostawcami, odkryć nowe produkty, nawiązać kontakty z globalnym przemysłem i dowiedzieć się jak lepiej prowadzić działalność.

Kogo będzie można spotkać na Roof Expo?

Roof Expo skierowane jest do projektantów, architektów i dekarzy, czyli wszystkich tych, których praca opiera się na korzystaniu z innowacji w branży dachów. Podczas wydarzenia obecni będą również przedstawiciele dekarskich firm wykonawczych. Nie zabraknie także inwestorów oraz deweloperów indywidualnych. Z szeroką ofertą wystawców zaznajamiać się będą również menedżerowie i osoby decyzyjne w hurtowniach i składach budowlanych.

Co do ofert wystawców, wśród nich będą te przygotowane przez firmy zajmujące się pokryciami dachowymi ceramicznymi i blaszanymi, a także te od producentów okien dachowych. Nie zabraknie dostawców i dystrybutorów ociepleń, izolacji do dachów, wytwórców rynien, rur spustowych, kształtek i kanalizacji dachowej. Odwiedzający będą mogli ponadto sprawdzić najnowsze rozwiązania przygotowane przez przedsiębiorców związanych z produkcją więźby dachowej, chemii i farb do dachów, narzędzi i urządzeń dla dekarzy czy też tych, którzy działają w sektorze BHP i produkcji odzieży ochronnej.

Roof Expo – jedne targi, wiele wydarzeń

Roof Expo to przede wszystkim platforma networkingowa, służąca do integracji biznesu i zwiększania strefy wzajemnych zależności. Jest ona jednak również sprofilowana pod potrzeby uczestnika szukającego innowacyjnej edukacji, zagwarantowanej przez liderów i ekspertów z największym na rynku doświadczeniem.

Podczas Forum Nowoczesnego Dekarstwa, czyli profesjonalnego spotkania z wiodącymi postaciami branży, poruszone zostaną tematy innowacyjnego podejścia do biznesu, trendów na rynkach międzynarodowych czy wyzwań, które czekają polski odłam tego sektora. Wiedza ta zostanie uzupełniona pokazami i warsztatami, które pogłębią aspekt informacyjny wydarzenia i pokażą, jak automatyzacja i robotyzacja mogą wpłynąć na rozwój poszczególnych przedsiębiorstw. Nie zabraknie także emocjonującej rywalizacji. Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy wyłonią najlepszych adeptów rzemiosła, którzy udowodnią, że ich kompetencji można pozazdrościć.

Nie pozostaje nam nic innego, jak serdecznie zaprosić Państwa na Roof Expo.

Aby odebrać darmowy bilet, wystarczy kliknąć: https://roofexpo.pl/rejestracja/

Aby zostać wystawcą, wystarczy kliknąć: https://roofexpo.pl/zapytaj-o-stoisko/

Partnerem Roof Expo jest Polskie Stowarzyszenie Dekarzy.