Zaplanuj łazienkę na lata z SANPLAST SA i ciesz się komfortem przez cały czas

Remont łazienki bywa czasami kosztowny, jednak istotne jest, aby jej wyposażenie było trwałe i funkcjonalne. A najlepiej, gdyby wyposażona była w produkty bezkonkurencyjnej jakości, polskiego pochodzenia i dostępne w niewygórowanych cenach. O to wszystko,niezmiennie od lat, dba SANPLAST S.A.

Badania pokazują, że przeciętna osoba w łazience spędza przez całe swoje życie średnio półtora roku! Wyniki są jednoznaczne – łazienki stały się naszym azylem. Dlatego tak istotne jest, aby to pomieszczenie było praktyczne, niezawodne oraz ponadczasowe. W łazience istotne jest, aby zaprojektować ją tak, by zapewnić nam wygodę i komfort podczas pielęgnacji i higieny każdego dnia.

Podczas wybierania wyposażenia łazienki decydujemy się często na gotowe rozwiązania proponowane przez producenta. W ten sposób oszczędzamy czas, mając pewność finalnego efektu naszej nowej łazienki. Pełne realizacje indywidualnych potrzeb zapewnia SANPLAST, wiodący producent wanien, brodzików i  kabin prysznicowych. Dzięki polskiemu rodowodowi, decydując się na jego produkty, możemy być spokojni o ewentualną opiekę gwarancyjną jak i po gwarancji oraz  dostępność konkretnych części na wymianę.

image description

„Każdy Klient jest inny. Ma różne potrzeby. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego też nasz asortyment to wiele rozwiązań, praktycznie do każdej łazienki. I nie ma tu znaczenia czy jesteśmy posiadaczami dużych przestrzeni kąpielowych, czy może tych mniejszych, ani w jakim stylu są one zaprojektowane. Coraz częściej zauważamy, ze Klienci poszukują gotowych rozwiązań. Często borykają się oni bowiem z problemem odpowiedniego dobrania do siebie poszczególnych elementów składowych łazienki. Dlatego tak dużym zainteresowaniem cieszą się np. kompletne kabiny prysznicowe serii Basic Complete czy Classic II.” – podkreśla Robert Rachowski – Product Manager SANPLAST SA.

Ważne, aby przy urządzaniu łazienki mieć na uwadze, nie tylko nowoczesny design, który będzie cieszył oko jeszcze przez długie lata, ale także najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Nasze wymagania co do łazienki mogą ewoluować na przestrzeni lat, dlatego istotne jest stworzenie takiej przestrzeni, która do momentu podjęcia decyzji o ewentualnych zmianach, będzie odpowiedzią na bieżące potrzeby.

Dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu jakie posiada SANPLAST, stworzenie wymarzonej łazienki nigdy nie było prostsze. To przedsięwzięcie nie wymaga wcale wysokich kosztów
i nerwów.

„Produkty SANPLAST to rozwiązania na każdą kieszeń. Od rozwiązań ekonomicznych, aż do produktów z segmentów wyższych. Każdy znajdzie produkt na miarę swoich możliwości – także tych finansowych.”– dodaje Robert Rachowski.