Dorota Szelągowska i MAGNAT łączą siły w 2. edycji programu „Totalne Remonty Szelągowskiej”

Wiosna to bardzo dobry czas na zmianę wyglądu wnętrz. Wyjątkowych inspiracji do tego, jak stworzyć wymarzoną aranżację pomieszczeń z pewnością dostarczy nowy sezon popularnego programu „Totalne remonty Szelągowskiej”, który startuje już 19 kwietnia. We wnętrzarskich metamorfozach, które odmieniają życie bohaterów, znanej projektantce towarzyszyć będą farby MAGNAT.

Każdy z odcinków „Totalnych remontów Szelągowskiej” to pozytywne emocje i modne, funkcjonalne wnętrza, w których bohaterowie mogą na nowo rozpocząć swoje życie. To również mnóstwo inspiracji, do tego jak szybko i prosto można odmienić wygląd własnego domu lub mieszkania, samodzielnie wykonać dekoracje i wybrać elementy wystroju tak, aby stworzyć niepowtarzalną przestrzeń, dopasowaną do naszych potrzeb.

Nieodłącznym elementem każdej wnętrzarskiej aranżacji są dobrze dobrane kolory. Budują one klimat i pomagają odmienić nawet najmniej przyjazne pomieszczenia w komfortowe, przytulne miejsca. W swoich projektach Dorota Szelągowska wraz z ekipą remontową użyją farb MAGNAT, które dzięki bogatej kolorystyce ułatwiają realizację najśmielszych metamorfoz. W dodatku tworzą niezwykle trwałe powłoki, które są funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu w czystości. Uczestnicy programu z pewnością docenią te cechy przy codziennej eksploatacji swoich mieszkań.

W programie wykorzystane zostaną plamoodporne farby ceramiczne MAGNAT Ceramic, MAGNAT Ceramic Care i MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom (polecana szczególnie do malowania pomieszczeń „wilgotnych”, takich jak kuchnie czy łazienki). „W akcji” zobaczymy również plamoodporne, hybrydowe farby MAGNAT Creative i MAGNAT Creative Kitchen&Bathroom, które zapewniają odporność na płynne zabrudzenia oraz tłuszcze, a także przeznaczoną do malowania sufitów, antyrefleksyjną farbę MAGNAT Non-Reflex.

W ramach najnowszej odsłony programu poznamy 8 bohaterów i ich historie – tej wiosny czeka nas więc wiele kolorowych projektów wnętrzarskich, które mogą stać się również inspiracją do przearanżowania wnętrz we własnych domach.

Premiera 2. sezonu „Totalnych remontów Szelągowskiej” już 19 kwietnia o godz. 21.30, na antenie stacji TVN i w serwisie player.pl.

Zapraszamy do śledzenia niesamowitych metamorfoz domów i mieszkań z udziałem produktów MAGNAT!