Indywidualne chwile relaksu

Tylko kilka prostych kroków do relaksu pod prysznicem z systemami prysznicowymi Duravit

System prysznicowy Shelf 1050 all-in-one oferuje wyjątkowo intensywne doznania pod prysznicem. (Źródło zdjęcia: Duravit AG)

– Prosta instalacja lub modernizacja rozwiązań typu “wszystko w jednym”

– System prysznicowy Shelf 1050: Wszechstronne rozwiązanie wśród systemów prysznicowych

– Shower System 1000: Dla większej indywidualności w łazience

W natłoku codziennych spraw zawsze dobrze jest znaleźć chwile wytchnienia. Warto stworzyć własną oazę relaksu, do której można uciec od stresu związanego z pracą, czy innymi sprawami – najlepiej we własnych czterech ścianach. Dostawca kompleksowych rozwiązań łazienkowych, firma Duravit, oferuje dwa nowe produkty zaprojektowane właśnie z myślą o tym: Shower System Shelf 1050 i Shower System 1000 pozwalają znacznie podnieść jakość łazienki – dla bardziej indywidualnych, przyjemnych chwil z dala od codzienności.

System prysznicowy jest obsługiwany za pomocą trzech obrotowych pokręteł z teksturowanymi, radełkowanymi uchwytami, które są łatwe do uchwycenia nawet namydlonymi dłońmi. (Źródło zdjęcia: Duravit AG)

Shower System Shelf 1050: Prysznicowa rozkosz

Prawdziwie wszechstronne urządzenie, które sprawi, że poranny prysznic stanie się pierwszą atrakcją dnia. Uniwersalny system prysznicowy Shelf 1050 oferuje wyjątkowo intensywne doznania pod prysznicem, które sprawią, że poczujesz się wyraźnie bardziej zrelaksowany i gotowy do podjęcia wszystkich codziennych wyzwań. System prysznicowy Duravit to piękno, które można podziwiać, charakteryzujące się minimalistycznym wzornictwem łączącym szklane i chromowane powierzchnie w ponadczasowo nowoczesnym stylu. Klasyczny wygląd może być indywidualnie łączony z serią baterii Duravit i doskonale uzupełnia każdy projekt łazienki. Forma i funkcja są perfekcyjnie połączone, co przejawia się w obudowie termostatu z odporną na zarysowania szklaną powierzchnią. Służy ona jako półka na przybory prysznicowe, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania dodatkowego koszyka prysznicowego.

System prysznicowy Duravit to piękno, które można podziwiać, charakteryzujące się minimalistycznym wzornictwem łączącym szkło i chromowane powierzchnie w ponadczasowo nowoczesnym stylu. (Źródło zdjęcia: Duravit AG)

System obejmuje również indywidualnie regulowane opcje prysznicowe, takie jak główka prysznicowa z technologią Click!, która umożliwia szybkie przełączanie między rodzajami strumienia. Orzeźwiający, relaksujący lub masujący – możesz dostosować ustawienia do swoich osobistych preferencji w zależności od pory dnia i nastroju. Przemyślana koncepcja łączy termostat, słuchawkę prysznicową, głowicę prysznicową, szynę prysznicową i wąż w praktyczne rozwiązanie typu “wszystko w jednym”, które można zamontować natynkowo w celu szybkiej i łatwej instalacji. System prysznicowy jest obsługiwany za pomocą trzech obrotowych pokręteł z teksturowanymi, radełkowanymi uchwytami, które są łatwe do uchwycenia nawet namydlonymi dłońmi. Dwa wysuwane pokrętła sterują przepływem/objętością wody i rodzajem strumienia (głowica prysznicowa lub prysznic ręczny), a temperaturę ustawia się za pomocą oddzielnego uchwytu termostatu.

Shower System 1000 jest dostępny w szerokiej gamie kolorów, oferując maksymalne możliwości indywidualnego projektowania. Oprócz chromu i matowej czerni dostępne są trzy inne odporne na zarysowania i trwałe powierzchnie PVD (źródło zdjęcia: Duravit AG)

Shower System Shelf 1050 jest opcjonalnie dostępny w wersji MinusFlow, zgodnie z rosnącą potrzebą zrównoważonego rozwoju.

Shower System 1000: osobiste akcenty kolorystyczne dla jeszcze lepszego samopoczucia

Shower System 1000 zachwyca nowoczesnym, ponadczasowym wzornictwem. (Źródło zdjęcia: Duravit AG)

Pragnieniu większego komfortu we własnej łazience towarzyszy zazwyczaj pragnienie indywidualnego wzornictwa odzwierciedlającego własny styl. Duravit doskonale spełnia te życzenia dzięki Shower System 1000. Oferuje on szeroką gamę kolorów, pozwalając na jak największe możliwości indywidualnego projektowania. Oprócz chromu i matowej czerni, system prysznicowy oferuje dalsze atrakcyjne opcje indywidualnego projektowania łazienek w postaci trzech odpornych na zarysowania i trwałych powierzchni PVD – szczotkowanej stali nierdzewnej, szczotkowanego brązu i polerowanego złota.

Duravit oferuje program akcesoriów Starck T, a także pasujące akcesoria z całego portfolio jako idealne uzupełnienie: głowice prysznicowe, armatura odpływowa, uchwyty do wybranych serii mebli, spłuczki i syfony są idealnie dopasowane do wykończeń baterii i gwarantują harmonijną i stylową atmosferę w pomieszczeniu. Po raz pierwszy Duravit może zaoferować kompletne, dopasowane kolorystycznie wyposażenie łazienki bez żadnych kompromisów.