Klasyka designu na okrągło – przyciski TECEloop z tworzywa w nowej odsłonie

Minimalistyczny kształt, uniwersalna paleta kolorystyczna, a także ponadczasowe wzornictwo sprawiły, że przyciski spłukujące TECEloop od lat cieszą się rosnącą popularnością wśród użytkowników i projektantów łazienek. Teraz zyskały nową formę, dzięki czemu wpisują się w aktualny styl aranżacji łazienek.

fot. TECE

Fokus na detal

W projektowaniu pomieszczeń sanitarnych liczy się dbałość o detal i – coraz częściej – także spójność w zakresie wszystkich elementów wyposażenia, tj. kolorystyki, zastosowanych materiałów czy formy. Urządzając łazienki chętnie stawiamy na minimalistyczny styl oraz nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania. Doceniamy również ponadczasowe wzornictwo, wysokiej jakości materiały oraz kolorystyczne klasyki, takie jak szarość, biel czy czerń. Odpowiedzią na ten kierunek w aranżacji są m.in. przyciski spłukujące z serii TECEloop, wśród której, oprócz wariantów szkło, dąb, marmur i kamień, znajdziemy również modele wykonane z trwałego i łatwego w pielęgnacji tworzywa.

Idealnie płaskie

Wychodząc naprzeciw potrzebom architektów i użytkowników, a także aktualnym trendom w aranżacji łazienek, przyciski TECEloop z tworzywa otrzymały nową formę. Okrągłe klawisze – element charakterystyczny i wyróżniający tę serię – zostały zlicowane z powierzchnią płytki. Dzięki temu przyciski zyskały jeszcze bardziej minimalistyczny i nowoczesny design.

Zachowana została uniwersalna paleta kolorystyczna, bazująca na czerni, bieli oraz chromie. Wśród TECEloop z tworzywa znajdziemy zarówno modele z wykończeniem matowym, jak i z połyskiem.

Na uwagę zasługuje także sposób montażu. Przyciski w zestawieniu z dodatkową ramką montażową i dystansową mogą być zlicowane z powierzchnią płytek.

Wymiary przycisków TECEloop tworzywo: 220 x 150 x 5 mm

Cena netto (TECEloop tworzywo): od 238,00 zł