Łazienka szyta na miarę

Niezależnie od wielkości łazienki, zawsze staramy się maksymalnie wykorzystać jej przestrzeń. Kluczową rolę w stworzeniu funkcjonalnego i stylowego wnętrza, odgrywają meble łazienkowe. Dobór odpowiedniego wyposażenia pozwoli w pełni cieszyć się naszą domową strefą relaksu. Kolekcja MOUDO marki Cersanit pozwoli stworzyć zarówno wieloelementowe kompozycje, jak i małe zestawy łazienkowe.

Przemyślane zagospodarowanie przestrzeni

Proste, niewyszukane rozwiązania często wiążą się z najlepszymi aranżacjami. Wbrew pozorom, nie potrzebujemy wiele, aby wykreować przestrzeń, w której będziemy czuć się szczęśliwie i swobodnie. Świadczy o tym rosnąca popularność wnętrz minimalistycznych i klasycznych. W stworzeniu takiej łazienki pomocne są funkcjonalne meble, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Nawet najmniejsza, ciasna łazienka, przy odpowiednim rozplanowaniu miejsca, jest w stanie połączyć funkcjonalność i swobodę przestrzeni, wraz z zachowaniem minimalistycznego stylu.

Meble na miarę potrzeb

Aby urządzić łazienkę w sposób wygodny i kompaktowy potrzebujemy przede wszystkim mebli o szerokim wyborze rozmiarów. Drugim istotnym aspektem jest ich funkcjonalność. Ważne, aby były w stanie przechować jak najwięcej elementów łazienkowych, takich jak kosmetyki lub środki czystości. Jednym z praktyczniejszych mebli łazienkowych jest szafka lustrzana, która pełni funkcję lustra i jednocześnie dzięki półkom ułatwia przechowywanie najpotrzebniejszych rzeczy. Innym funkcjonalnym rozwiązaniem jest słupek, w którym można schować różne akcesoria łazienkowe. Ta opcja pozwala na trzymanie wszystkiego w jednym w miejscu, bez konieczności pozostawiania produktów na widoku w łazience. Warto wspomnieć również o szafkach podumywalkowych, które znajdą zastosowanie w nawet najmniejszych łazienkach.

Stwórz wymarzoną łazienkę z kolekcją MODUO!

Wszystkie wyżej wymienione elementy wyposażenia łazienki znajdują się w kolekcji MODUO marki Cersanit. Meble modułowe zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich wielkościach pomieszczeń: zarówno małej, problematycznej łazienki w bloku, jak i zagospodarowaniu dużego salonu kąpielowego. Co więcej, możliwość uniwersalnego montażu drzwi szafek oraz system ich cichego zamykania, to jedne z wielu zalet, które oferuje marka Cersanit. Warto pamiętać, że dobór odpowiednich mebli nie tylko ułatwi utrzymanie porządku i czystości w łazienki, lecz również wpłynie na optyczne powiększenie przestrzeni. Kolekcja MODUO dzięki swojemu klasycznemu designowi oraz tradycyjnej kolorystyce – bieli, szarości oraz elementom w kolorze dębu wkomponuje się zarówno do nowopowstałych pomieszczeń, jak i tych, które dopiero czekają na remont.

Cersanit – to niekwestionowany lider na rynku wyposażenia łazienek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykorzystaniu najnowszych technologii marka gwarantuje swoim Klientom gotowe, kompleksowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl. W ofercie marki Cersanit znajdziemy szeroki asortyment wyposażenia łazienek, obejmujący najwyższej jakości ceramikę (m.in. umywalki, toalety, bidety), wanny, meble łazienkowe, armaturę oraz płytki ścienne i podłogowe, które pozwolą urządzić wnętrze od A do Z. Marka doradza, jak zaaranżować wnętrze w optymalny sposób, proponując rozwiązania przyjazne zarówno na etapie urządzania, jak i użytkowania. www.cersanit.com.pl