MUSZKIETEROWIE Z NOWYM SKLEPEM BRICOMARCHÉ W JAŚLE

Grupa Muszkieterów otwiera kolejny sklep sieci Bricomarché w Polsce. 23 lutego mieszkańcy Jasła zyskają szeroki wybór asortymentu do domu i ogrodu w najlepszych cenach. W tym dniu w lokalu przy ul. Przemysłowej 6a dla wszystkich odwiedzających przygotowano konkurs i upominki. Dzięki poszerzaniu swojej działalności Bricomarché jest nie tylko coraz bliżej klientów, gwarantując wygodę codziennych zakupów, lecz także zapewnia nowe miejsca pracy oraz dodatkowe korzyści płynące z organizowanych akcji społecznych dla lokalnej społeczności.

Muszkieterowie kontynuują dynamiczną ekspansję szyldu Bricomarché, otwierając kolejną placówkę na Podkarpaciu. Nowy sklep w Jaśle jest pierwszym supermarketem tej sieci w mieście. W dniu otwarcia na wszystkich klientów czeka konkurs z nagrodami, w którym można wygrać rower, telewizor i odkurzacz. Ponadto klienci będą mogli liczyć na różnego rodzaju firmowe gadżety, a całe wydarzenie poprowadzi animator. Otwarcie sklepu to kolejny krok w rozwoju Grupy – w minionym roku Bricomarché wypracowało obroty na poziomie 3,3 mld zł.

Sklep o powierzchni 1200 mkw. oferuje klientom ponad 30 tys. produktów w aż pięciu obszarach: artykuły budowlane, majsterkowanie, ogród, dekoracja i gospodarstwo domowe. Dodatkowo, w supermarkecie można zakupić artykuły szklane dostarczane przez lokalnych dostawców oraz zamówić transport towarów. Bricomarché w Jaśle można odwiedzać od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w niedziele handlowe od 10.00 do 18.00. Właściciel nowego sklepu ma już blisko 10-letnie doświadczenie w pracy w Grupie Muszkieterów i od 2015 r. prowadzi inny sklep sieci, mieszczący się w Dębicy.

Sieć Bricomarche cieszy się coraz większym uznaniem wśród klientów i zyskuje na popularności, czego przykładem są nowe otwarcia. Cieszę się, że produkty do domu i ogrodu Bricomarché mają wśród podkarpackich klientów duże powodzenie – swoją decyzję o otwarciu kolejnego sklepu podjąłem nie tylko dlatego, że w Jaśle brakowało odpowiedniej oferty z tych kategorii, lecz także z uwagi na satysfakcjonujące wyniki już prowadzonego przeze mnie sklepu w Dębicy mówi Tomasz Ocetek, właściciel sklepu Bricomarché w Jaśle. – Sieć jest jednym z liderów w branży budowlano-wnętrzarskiej i, co ważne, staje się częścią otoczenia społecznego. Poza wygodnym dostępem do potrzebnych produktów, otwarcie placówki w Jaśle wiąże się również z licznymi dodatkowymi korzyściami dla jego mieszkańców.

Przestrzeń lokalu to nie tylko główna część zakupowa o powierzchni 1800 mkw., lecz także ogród zewnętrzny liczący 1500 mkw. Przy sklepie na zmotoryzowanych klientów czeka parking na ponad 60 samochodów.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Jaśle:

  • Adres sklepu: ul. Przemysłowa 6a, 38-200 Jasło
  • Godziny otwarcia: poniedziałek-sobota: 8.00-20.00, niedziele handlowe: 10.00-18.00
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, raty, bony Grupy Muszkieterów i Sodexo 

Bricomarché na rzecz lokalnych społeczności

Jedną z korzyści płynących z otwarcia nowego supermarketu Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Bricomarché, pozwala im lepiej poznać i odpowiadać na ich potrzeby. Do najważniejszych działań prospołecznych Grupy Muszkieterów można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, a także akcje Fundacji Muszkieterów – „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”.

Informacje o Grupie Muszkieterów w Polsce

Grupa Muszkieterów jest zrzeszeniem blisko 500 niezależnych polskich przedsiębiorców zarządzających supermarketami spożywczymi Intermarché oraz supermarketami typu „dom i ogród” Bricomarché. W 2020 r. obroty Grupy Muszkieterów wyniosły blisko 7,8 mld złotych. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Grupa Muszkieterów jest regularnie nagradzana w licznych konkursach i rankingach, m.in. na Liście 2000 dziennika „Rzeczpospolita”, czyli w zestawieniu największych firm w Polsce (56. pozycja w 2021 r.), w rankingu „Top 500 CEE” przygotowywanym przez „Rzeczpospolitą” we współpracy z firmą Coface (98. miejsce w 2021 r.), w rankingu „1000 największych firm w Polsce” „Gazety Finansowej” (47. miejsce w 2020 r.), w zestawieniu Najwięksi money.pl (48. pozycja w 2021 r.) czy w rankingu „30 najpopularniejszych franczyz” magazynu „Franczyza & Biznes” (16. miejsce w 2021 r.). Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

Więcej informacji o Grupie Muszkieterów, Intermarché oraz Bricomarché w Polsce znajduje się na stronach: www.muszkieterowie.pl, www.intermarche.pl i www.bricomarche.pl.