Nowe technologie od Ezviz na 2021 rok

Ezviz, światowa marka specjalizująca się w dziedzinie zabezpieczeń inteligentnego domu, wchodzi w 2021 rok z nową generacją kamer, które wznoszą przyjemność z użytkowania i codzienny komfort na jeszcze wyższy poziom. Do rodziny produktów Ezviz dołączają między innymi nowe modele zarządzane przez sztuczną inteligencję oraz ulepszone wersje bestsellerowych sprzętów.

Europejski rynek smart home jest stale napędzany przez narastające potrzeby klientów, związane z bezpieczeństwem, ochroną i wygodą. Konsumenci oczekują spełnienia swoich oczekiwań poprzez najnowocześniejsze technologie. Doceniają produkty, które są łatwe w obsłudze i zintegrowane.

W odpowiedzi na trendy rynkowe na 2021 Ezviz rozpoczyna ten rok, prezentując szereg nowoczesnych produktów, już w jego pierwszym kwartale. Nowe nabytki, zaopatrzone w technologię AI, odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów. Do nowości należy m.in. model C8C – pierwsza w historii marki kamera zewnętrzna z technologią obrotu/pochylenia, a także  obrotowa kamera domowa C6W. Oba produkty obsługują monitorowanie 360 stopni, rejestrujące każdy najmniejszy zakątek posesji czy domu. Dopracowany i subtelny design sprawia, że kamery pasują do każdego wystroju i otoczenia. Ponadto Ezviz modernizuje swoje najpopularniejsze modele: C3W i C6C, wzbogacając je w lepszą jakość nagrywania oraz detekcję ruchu, dodając do oferty C3W Pro i C6C Pro. Warto również wspomnieć, że firma idzie o krok dalej, proponując bezprzewodowe, zasilane przez baterie kamery. BC1 znacznie przewyższa inne modele dostępne na rynku pod względem wydajności. Dzięki baterii o pojemności 12900 mAH potrafi działać w normalnych warunkach nawet do roku na jednym naładowaniu.

“Jesteśmy świadomi, że w Europie smart living, jest nie tyle opcją, ile rosnącą potrzebą. Coraz więcej konsumentów szuka produktów najwyższej klasy, które pomogą im żyć wygodniej i bezpieczniej. Często są oni zaskoczeni tym, jak nowoczesne technologie są w stanie ułatwić ich codzienne życie.” – mówi Tomasz Kowalewski, Krajowy Menadżer Sprzedaży w Ezviz Polska – “W 2021 naszym głównym priorytetem jest kompletowanie oferty produktowej i wprowadzanie technologii AI do wszystkich urządzeń.”

Wbudowany algorytm sztucznej inteligencji umożliwia detekcję osób, tryb nocny w kolorze, wysoką rozdzielczość zdjęć nawet do 4MP i wydajną kompresję wideo  H.265. To tylko niektóre z technologii, jakie oferują produkty marki Ezviz. W taki sposób produkty wychodzą naprzeciw oczekiwaniom konsumentów:

  • C8C kamera zewnętrzna z technologią obrotu/pochylenia – wielofunkcyjna kamera, która nagrywa, wykrywa i ostrzega przed potencjalnymi intruzami. Zaprojektowana tak, aby przezwyciężyć wszystkie wyzwania obserwacji na zewnątrz – panoramiczne monitorowanie, detekcja osób, kolorowy tryb nocny i aktywna ochrona w razie nagłego zdarzenia.
  • C6W kamera domowa z funkcją obrotu/pochylenia – inteligentna, kopułkowa kamera, która łączy nowoczesny design z panoramicznym rejestrowaniem domowej przestrzeni. Kiedy wykryje jakiś ruch, potrafi automatycznie przybliżyć obraz nawet 4-krotnie. Aby wyeliminować niepotrzebne alerty, funkcję można przełączyć na wykrywanie osób, ignorując inne źródła ruchu.
  • BC1 zestaw zasilany baterią – przełomowy produkt przeznaczony zarówno do monitoringu wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Kamera BC1, połączona ze stacją bazową, gwarantuje bardzo długie działanie na jednym naładowaniu baterii.
  • C3W Pro kamera zewnętrzna z kolorowym trybem nocnym – wyposażony w AI ulepszony model najlepiej sprzedającej się kamery zewnętrznej C3W, która staje się przodownikiem w rozwoju serii outdoorowej. C3W Pro zawiera wiele ulepszeń w monitoringu nocnym, precyzyjności alertów i jakości wideo.
  • C6CN Pro domowa kamera z funkcją obrotu/pochylenia – obowiązkowy produkt dla zwiększenia bezpieczeństwa w domu. Dzięki nowoczesnemu AI kamerze nie umknie żaden szczegół. Dodatkowo wyposażona jest w najlepsze technologie rejestrowania obrazu i inne innowacyjne funkcje.