Nowość! Seria brodzików od Schedpol inspirowana naturą

Zgodnie z przewidywaniami, w tym roku w łazienkach króluje natura i personalizacja. Producenci prześcigają się w proponowaniu rozwiązań, które wpiszą się w panujące trendy, a jednocześnie będą funkcjonalne i w całości dopasowane do potrzeb klientów. Firma Schedpol wprowadza do swojej oferty serię 3 brodzików, które łączy najwyższa technologia produkcji i design inspirowany naturą.

Kalait, Caspar New i New Horizons to nowe modele brodzików o kamienistej fakturze i modnych kolorach ziemi. Design nawiązujący do światowych trendów wnętrzarskich i nowoczesna technologia sprawiają, że to rozwiązania idealne do modnych, a jednocześnie funkcjonalnych łazienek.

Elastyczny Kalait

Brodzik kompozytowy Stonicryl®, wykonany w technologii Stabilsound Plus® dostępny w 3 kolorach: cementowym, czarnym i białym. Jego ogromną zaletą jest możliwość docięcia do oczekiwanego rozmiaru np. za pomocą wyrzynarki z brzeszczotem. Dzięki temu brodzik można precyzyjnie dopasować do ściany, wnęki czy nierówności konstrukcyjnych budynku. Można zamontować go także na różne sposoby – na podbudowanie EPS lub dedykowanym stelażu, bezpośrednio na podłodze zyskując 3,5cm wysokość brodzika lub licując go z powierzchnią posadzki. Powierzchnia brodzika jest antybakteryjna i łatwa w utrzymaniu w czystości, a dzięki strukturze kamienia, wykazuje również właściwości antypoślizgowe.

 

Cena: od 1266,90 zł brutto

Kompaktowy New Horizons

Brodziki wykonane  w technologii Stabilsound® o wysokości 12 cm przeznaczone do montażu na 3 sposoby. Brodzik można postawić na podłodze, przyklejając do posadzki – to metoda najprostsza i najszybsza, nie wymaga podkuwania, ponieważ syfon znajduje się wewnątrz konstrukcji. Istnieje również możliwość częściowego wpuszczenia brodzika w podłogę lub całkowitego zlicowania go z posadzką. Cechuje go pełna stabilność, a montaż nie wymaga wiercenia w ścianie czy kotwienia. New Horizons jest brodzikiem uniwersalnym – dzięki samonośnej konstrukcji idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji montażowej i projektowej – także w budownictwie wielorodzinnym.  W zestawie znajduje się nowoczesna maskownica w kształcie kwadratu oraz syfon. Powierzchnia brodzika jest antybakteryjna, antypoślizgowa i łatwa w utrzymaniu w czystości. Model dostępny jest w kolorze białym oraz czarnym.

Cena: od 1211,55 zł brutto

Klasyczny Caspar New

Caspar New należy do najbardziej klasycznych brodzików inspirowanych naturą, wykonany w technologii Standard Plus®. Niska wysokość, wynosząca zaledwie 4,5 cm, umożliwia jego zamontowanie bezpośrednio na podłodze, zapewniając jednocześnie bezproblemowy dostęp do prysznica, oraz łatwy i szybki montaż. Model dostępny w 4 kształtach: kwadratowym, prostokątnym, półokrągłym i pięciokątnym. Kolor cementowy i czarny sprawia, że brodzik idealnie wpisze się we wnętrza o każdej stylistyce.

Cena: od 953,25 zł brutto