Profesjonalne zestawy narzędzi ręcznych Würth w promocyjnych cenach

Würth Polska, lider w dostarczaniu szerokiego asortymentu produktów dla specjalistów z wielu branż, przygotował specjalną ofertę promocyjną na profesjonalne narzędzia ręczne. Promocją objęto produkty niezbędne w każdym warsztacie takie jak: zestawy kluczy płasko-oczkowych, oczkowych dwustronnych z grzechotką, a także nóż tapicerski oraz z ostrzem trapezowym. Narzędzia Würth cieszą się uznaniem fachowców, którzy cenią je nie tylko za wysoką jakość wykonania, ale też różnorodność zastosowań i wygodę użytkowania.

Produkty w niższych cenach są dostępne w e-sklepie www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych do wyczerpania zapasów.

1. Zestaw kluczy płasko-oczkowych – 28 elementów od SW 5,5 do SW 34

Funkcjonalny komplet metrycznie wykonanych kluczy krótkich, które spełniają normę DIN 3113A/ISO 3318/7738. 12-kątna, oczkowa końcówka posiada napęd POWERDRIV®, a odgięcie jej o 15°, przy równoczesnym przesunięciu szczęk o 15°, zapewnia łatwiejsze manewrowanie kluczem podczas pracy. Narzędzia, z wypolerowanymi na połysk końcami, wyprodukowano ze stali chromowo-wanadowej i pokryto chromem.
Art. nr: 0713 301 42, cena promocyjna 399 zł netto.

2. Zestaw kluczy oczkowych dwustronnych z grzechotką – 2 klucze, 8 rozmiarów

Zestaw podwójnych kluczy oczkowych o prostym kształcie umożliwia uzyskanie 4 różnych rozmiarów w jednym kluczu z grzechotką. Dzięki grzechotce klucze są przystosowane do pracy   w miejscach o utrudnionym dostępie. W skład kompletu wchodzą klucz oczkowy oraz zapadkowy, do którego dołączono adapter do bitów. W kluczach zastosowano podwójne, 12-kątne pierścienie o drobnym uzębieniu z zapadką POWERDRIV® oraz dźwignię przełączania, która pozwala na obroty w prawo lub w lewo. Komplet chromowanych na czarno kluczy wykonano ze stali chromowo-wanadowej.
Zawartość zestawu:
  • 1 x podwójny klucz oczkowy 8×10 + 12×13 mm
  • 1 x podwójny klucz zapadkowy 16×17 + 18×19 mm
  • 1 x adapter do bitów 10 mm x1/4 cala, długość 20 mm
Art. nr: 0714 257 300, cena promocyjna 129 zł netto.

3. Nóż z ostrzem trapezowym oraz zestawem 10 bitów 1/4″

Poręczny nóż z funkcją szybkiego wysuwanie ostrza, bezpiecznego blokowania w pozycji otwartej oraz ściągaczem do izolacji przewodów. Po złożeniu osiąga długość 125 mm i można go zamocować dołączonym do kompletu klipsem na pasek do odzieży. W skład zestawu wchodzi również 10 wysokiej jakości grotów z magnetycznym uchwytem. Nóż sprawdzi się zarówno jako narzędzie do profesjonalnej pracy, jak i do majsterkowania w domu.
Art. nr: 0715 66 516, cena promocyjna 59 zł netto.
0715 66 516 -a.jpg

4. Solidny nóż tapicerski 3K – 18 mm z dodatkową śrubą zaciskową

Korpus wytrzymałego noża o długości 170 mm wykonano z litego aluminium, a rękojeść z dwukomponentowej okładziny, co zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy. Narzędzie posiada opcję automatycznej blokady ostrza w wybranym położeniu, które chroni przed poluzowaniem dodatkowa śruba. Dzięki prowadnicy z ostrzem ze stali nierdzewnej zagwarantowane jest szybkie i precyzyjne cięcie. Specjalna budowa suwaka umożliwia komfortową obsługę noża jedną ręką. Do zestawu dołączono dodatkowe ostrze.
 Art. nr: 0715 66 277, cena promocyjna 22 zł netto

O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 30 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 670 pracowników, z czego 470 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 5 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo i Metal. Würth Polska posiada 35 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni ponad 5000 mkw. znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 78 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie ze wstępnym rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2019 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 14,27 mld EUR.