Radaway na targach ISH 2023

Podczas zakończonych kilka dni temu targów ISH we Frankfurcie nad Menem, marka Radaway zaprezentowała wiele nowości, w tym premierowe, nowe kolory okuć i profili kabin prysznicowych i parawanów nawannowych.

ISH to największe międzynarodowe targi w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych. Czołowi producenci prezentują z tej okazji nowatorskie rozwiązania i najnowszy design. Wśród nich nie mogło zabraknąć znanego polskiego producenta kabin prysznicowych, drzwi wnękowych i parawanów nawannowych – Radaway, który swoje nowości zaprezentował w hali 3.0.

Na pomysłowo zaprojektowanym stoisku można było zapoznać się z wieloma nowościami marki. Premierowo zaprezentowane zostały kabiny prysznicowe z elementami w czterech nowych kolorach: Brushed Cooper, Brushed Gunmetal, Brushed Nickel i Brushed Gold, które pojawią się w ofercie od połowy maja br. Stanowi to odpowiedź na ogromną popularność szczotkowanych wykończeń, które podbijają wystrój łazienek. Na targach po raz pierwszy pokazana została również nowa seria kabin przesuwnych Premium Pro. Odwiedzający stoisko Radaway mieli również możliwość przetestowania najnowszej wersji aplikacji ShowerAR, która już niedługo pojawi się do pobrania. Wykorzystuje ona technologię rozszerzonej rzeczywistości i w niezwykle realistyczny sposób pozwala „przymierzyć” kabinę do każdego wnętrza.

Pięć intensywnych targowych dni wypełniały ciekawe spotkania, rozmowy, a także spostrzeżenia na temat wysokiej jakości prezentowanych przez Radaway produktów. Ogromne wrażenie robiło również samo stoisko marki w przypadku, którego zwracano uwagę na spójny, elegancki projekt. Dla Radaway udział w targach ISH to już tradycja. Polski producent zaprezentował się na nich już szósty raz. Kolejne już za dwa lata! www.radaway.pl