Wiosenne promocje na produkty do ochrony domu od EZVIZ na stronie Amazon – aż do 50 proc.!

Usprawnij swój system ochrony domu tej wiosny dzięki atrakcyjnym ofertom EZVIZ na innowacyjne i najlepiej sprzedające się akcesoria zapewniające bezpieczeństwo

27 marca 2023 r. – Wraz z nadchodzącą wiosną EZVIZ, światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń do domu, wprowadza atrakcyjną ofertę cenową na urządzenia zwiększające bezpieczeństwo całej rodziny. Od 27 do 29 marca, producent oferuje zniżki aż do 50% na swoje topowe kamery wewnętrzne i zewnętrzne w sklepie Amazon, umożliwiając podstawowe zabezpieczenie mieszkania w przystępnej cenie.

Wraz ze zwiększeniem aktywności na świeżym powietrzu i wznowieniem rodzinnych wycieczek podczas cieplejszej pogody, dla wielu osób pomocne okazuje się posiadanie inteligentnych kamer domowych lub dzwonków do drzwi – do ochrony pustego domu, kontaktu z kurierem czy pozostającymi w domu zwierzętami domowymi i odwiedzającymi je opiekunami. Przecenione produkty od EZVIZ zaspokoją tego typu potrzeby w bardzo przystępnych cenach.

Zabezpieczenie drzwi wejściowych: podczas nieobecności w domu wiele może się wydarzyć przy drzwiach wejściowych. Niezależnie od tego, czy pojawi się potrzeba przekazania listonoszowi, aby zostawił paczkę w bezpiecznym miejscu, poinformowania gościa, aby wpadł później, czy też wyproszenia podejrzanych nieznajomych, wyborami wartymi rozważenia są produkty takie jak:

  • EZVIZ DB2 zasilany bateriami dzwonek do drzwi z gongiem

Doceniony nagrodami rynkowymi DB2 jest bardzo prosty w instalacji, bez konieczności wiercenia i podłączania przewodów. Posiada obraz 2K, 176-stopniowe pole widzenia, inteligentne wykrywanie ruchu ludzi oraz pozwalającą na anonimowość funkcję zmiany głosu, dzięki którym użytkownik uzyskuje ulepszony widok, komunikację i zdalne sterowanie.

  • EZVIZ BC1C zewnętrzna kamera na baterie z panelem słonecznym

Prosta w obsłudze kamera zewnętrzna, która nie wymaga żadnego okablowania ani abonamentu. Oprócz 210-dniowej żywotności baterii, kamera jest również przyjazna środowisku dzięki możliwości ładowana za pomocą kompatybilnego panelu słonecznego. Jej wyróżnikami są: odporność na warunki atmosferyczne, pozwalająca na instalację kamery w dowolnym miejscu na zewnątrz, a także bezpłatne miejsce do przechowywania 32 GB, pomocne do bezpiecznego przechowywania materiałów wideo.

Poczucie bezpieczeństwa wewnątrz: możliwość komunikowania się w czasie rzeczywistym, świetna jakość wideo oraz audio, kompaktowa konstrukcja i przemyślana ochrona prywatności zachęcają do wyboru produktów EZVIZ zabezpieczających dom od środka:

  • EZVIZ Baby Monitor 1 zasilana bateryjnie kamera-niania

Ta bogata w różnorodne funkcje, dostosowana do potrzeb dziecka kamera niewielkich rozmiarów jest inteligentnym, domowym „pomocnikiem”, który ułatwia codzienne zadania rodzicielskie. Wbudowany algorytm wykrywa różne rodzaje aktywności dziecka i obsługuje nagrywanie wideo wyzwalane ruchem, zapewniając bezpieczeństwo pociechy, a także umożliwiając prowadzenie wizualnego dziennika najpiękniejszych momentów dorastania dziecka.

Produkty do ochrony domu na zewnątrz, jak i w jego wnętrzu są dostępne w przystępnej cenie na stronie Amazon w dniach 27-29 marca. Więcej szczegółów można znaleźć TUTAJ.

.

O firmie EZVIZ

Od 2013 roku EZVIZ zajmuje się wprowadzaniem „wygodnego życia” do każdego domu – oznacza to, że tworzymy proste, ale funkcjonalne urządzenia i sprzęt smart home, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Jako światowy lider w dziedzinie inteligentnych zabezpieczeń domowych, EZVIZ kreuje przyszłość inteligentnego domu i życia poprzez nieustanne wprowadzanie innowacji technologicznych, wytwarzanie niezawodnych produktów wysokiej jakości i godne zaufania usługi w chmurze. Jesteśmy obecni w ponad 130 krajach, zaufały nam miliony użytkowników i rodzin.