Tego wentylatora możesz używać nawet na zewnątrz! Nowości w ofercie Stadler Form

Do rodziny produktów marki Stadler Form dołączyły dwa nowe wentylatory – Finn i Finn mobile. Szwajcarski producent po raz kolejny zadbał nie tylko o aspekt estetyczny sprzętów, ale także ich jakość i funkcjonalność. W parze z atrakcyjnym wyglądem idzie wysoka wydajność oraz cicha praca. Oba modele są proste w obsłudze i zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania. Dodatkowo Finn mobile jest pierwszym wentylatorem marki przystosowanym do użytku w zadaszonych przestrzeniach na zewnątrz. 

fot. Stadler Form

W powietrzu czuć już zapach nadchodzącego lata. Wraz ze wzrostem temperatur marka Stadler Form powiększyła swoje portfolio o nowości – wentylatory Finn oraz Finn mobile. Produkty sprawdzą się u każdego, kto potrzebuje orzeźwienia w gorące dni w domu oraz… na zewnątrz.

Finn – nieodłączny towarzysz lata

Finn mobile, dzięki wbudowanej baterii działającej do 35 godzin oraz certyfikacji IP44, jest pierwszym wentylatorem marki przystosowanym do użytku w zadaszonych przestrzeniach zewnętrznych. Produkty oznaczone tym symbolem są odpowiednie do korzystania w miejscach o podwyższonej wilgotności oraz zwiększonym ryzyku zalania wodą. Wentylator może być również podłączony do zasilania za pomocą kabla, a wskaźnik poziomu baterii, aktywowany jednym dotknięciem, pokazuje aktualny stan naładowania. Finn, zasilany za pomocą kabla, przeznaczony jest do użytku w pomieszczeniach.

fot. Stadler Form

Zarówno Finn, jak i Finn mobile, mogą być używane jako wentylatory stojące, podłogowe czy stołowe. Ich modułowa konstrukcja umożliwia łatwą zmianę konfiguracji – zdejmowany drążek można włożyć lub wyjąć w zależności od potrzeb, dostosowując wysokość wentylatora. Oba modele mogą być swobodnie umieszczane w różnych częściach mieszkania i domu, dzięki czemu zapewniają chłodne powietrze tam, gdzie tego najbardziej potrzebujemy. Wentylatory łączą w sobie jakość wykonania, wydajność i cichą pracę. Ich minimalistyczny i uniwersalny design, typowy dla produktów Stadler Form, doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrzarskimi – wpisze się zarówno w przytulne, domowe przestrzenie, jak i nowoczesne mieszkania. Idealnie sprawdzi się również do biura.

Funkcjonalność na pierwszym miejscu

Po włączeniu funkcji swing w wentylatorach Finn i Finn mobile, głowica urządzenia automatycznie przesuwa się w poziomie pod kątem 120°, co gwarantuje równomierne rozprowadzenie powietrza. Istnieje także możliwość zatrzymania głowicy w preferowanym miejscu, a jej pionową pozycję można dostosowywać ręcznie pod kątem aż do 90°. Osiem poziomów prędkości pozwala na stopniową regulację siły nawiewu – od delikatnej bryzy po silny wiatr. W trybie nocnym diody LED są wyłączone, a wentylator redukuje siłę nawiewu do minimum, pozwalając na spokojny i niczym niezakłócony sen. Dodatkowo, timer można ustawić na wyłączenie wentylatora po określonym czasie – od 1 do 8 godzin.

fot. Stadler Form

Energooszczędność i łatwość w utrzymaniu

W dobie rosnącej świadomości ekologicznej, niewielkie zużycie energii przez urządzenia jest kluczowe. Modele Finn i Finn mobile charakteryzują się bardzo niskim poborem mocy, zaczynającym się już od 1,6W, co czyni je wyjątkowo energooszczędnymi. Obsługa i konserwacja jest intuicyjna – przednią kratkę można łatwo zdjąć, co ułatwia czyszczenie łopatek wentylatora.

Wraz z nadchodzącym latem, witamy w rodzinie Stadler Form modele Finn i Finn mobile, które zostały zaprojektowane we współpracy ze szwajcarskimi projektantami, Fabianem Bernhardem i Thomasem Burkardem. Nasze nowe wentylatory, dzięki swojemu stylowemu wyglądowi, doskonale wpisują się w niemal każde wnętrze, zapewniając przyjemne ochłodzenie przy minimalnym poziomie hałasu. Te mobilne modele to świetny wybór dla każdego, kto poszukuje funkcjonalnego rozwiązania, które przyniesie orzeźwienie w upalne dni, także na balkonie czy tarasie – mówi Martin Stadler, dyrektor generalny Stadler Form.

Finn i Finn mobile marki Stadler Form dostępne są w sprzedaży od 7 maja 2024 r. na stadler-form.pl i niebawem będą dostępne w wybranych sieciach sklepów w cenie od 599 zł (Finn) i 849 zł (Finn mobile).

***

Stadler Form to szwajcarska marka, założona w 1998 roku przez Martina Stadlera, która specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych urządzeń gospodarstwa domowego, poprawiających jakość powietrza. Misją firmy jest uczynienie życia kolorowym i radosnym. W tym celu produkuje nie tylko piękne, ale i funkcjonalne sprzęty, które jednocześnie zdobią wnętrze niebanalnym wyglądem. Produkty, dostępne w ponad 50 krajach, są projektowane z myślą o osobach ceniących zdrowy klimat w domu oraz piękno otaczających ich przedmiotów. Więcej informacji: https://www.stadler-form.pl/.