TENDER STONE – KLASYCZNE PIĘKNO KAMIENIA Z ŁAGODNYM RYSUNKIEM FAL

Kolejna z nowości marki MONOLITH to propozycja dla wielbicieli spokojnych i harmonijnych aranżacji. Po eleganckiej i zdobniczej Marmo d’Oro oraz szlachetnej kolekcji Regal Stone w zdecydowanym kolorze, przyszła pora na delikatność oraz subtelny design, w piaskowym odcieniu.

Kolekcję Tender Stone, utrzymaną w kremowo-beżowej tonacji, wyróżnia łagodny wzór podkreślający naturalną urodę kamienia. Przywodzi on na myśl nieregularne smugi piasku, które układają się niczym delikatnie falujące linie poruszane przez wiatr. Dodatkowo satynowe wykończenie sprawia, że płytki są niezwykle gładkie i aksamitne w dotyku.

    Kolekcja Tender Stone marki MONOLITH

Zestawienie jasnej, ciepłej kolorystki z klasycznym designem oraz „miękkością” powierzchni płytki doda wnętrzu niewymuszonej elegancji oraz zamieni je w oazę spokoju – miejsce wyciszenia, odprężenia i ukojenia zmysłów. Taki efekt można osiągnąć szczególnie wtedy, gdy w aranżacji przestrzeni postawimy na dodatki w naturalnych barwach, przyjemne w dotyku materiały czy minimalistyczne formy.

Płytki z kolekcji Tender Stone doskonale komponują się z ponadczasową bielą, szklanymi elementami, wiklinowymi i rattanowymi akcesoriami oraz ceramiką o prostych, niemalże ascetycznych kształtach. Z drugiej strony wprowadzenie mocnego akcentu kolorystycznego czy połyskujących, złotych dodatków sprawi, że przestrzeń nabierze nowoczesnego charakteru i stanie się bardziej szykowna i wyrazista. Przy wyborze mebli warto wtedy postawić na owalne bryły, które podkreślą subtelnie falujący wzór na płytce i będą jednocześnie kontrastować z dekoracjami w zdecydowanych, ciemnych barwach.

Płytki wielkoformatowe z kolekcji Tender Stone można z powodzeniem układać zarówno na ścianie, jak i podłodze, lub chcąc osiągnąć efekt jednorodnej przestrzeni na obu tych płaszczyznach jednocześnie. Sprawdzą się one doskonale w aranżacji łazienki czy salonu. Występują w dwóch grubościach: 6 mm i 10 mm, i dostępne są w formatach: 60 x 60 cm, 80 x 80 cm, 60 x 120 cm, 120 x 120 cm oraz 120 x 240 cm.

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 35 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120×240 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin. W roku 2019 firma sprzedawała swoje produkty do 60 krajów.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowe konkursy dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki marki Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.