Tulum by Starck: Nowe serie baterii od Philippe Starcka

Philippe Starck łączy unikalne formy i stonowaną elegancję

  • Design by Philippe Starck
  • Elegancko ukształtowane i przyjemne w dotyku uchwyty
  • Dwie opcje kolorystyczne: Chrom i Czarny Mat
  • Pasujące akcesoria z serii Starck T w Chromie i Czarnym Macie
  • Trzy rozmiary do wyboru dla Twojego komfortu: S, M, XL
  • Baterie umywalkowe, które oszczędzają wodę (5 1/min)
  • Energooszczędne baterie umywalkowe FreshStart
  • Pasujące do wielu serii ceramicznych Duravit
  • Stosunek jakości do ceny – w przystępnym przedziale cenowym
  • 5 lat gwarancji

Po udanym wprowadzeniu “White Tulip”, Philippe Starck prezentuje kolejną kolekcję, Tulum, dla Duravitu. Monolityczny design – zredukowany do podstawowych elementów – zręcznie wykreowane, świetnie komponujące się akcenty. Zrównoważona kompozycja form zapewnia poczucie przejrzystości. Baterie idealnie wpasowują się w różnorodne wnętrza łazienkowe, tworząc harmonię z wieloma różnymi seriami ceramicznymi Duravit. Umieszczona w średnim przedziale cenowym seria baterii o niezwykłym designie, jest objęta pięcioletnią gwarancją Duravit.

Kultowy, niepowtarzalny design

Dla Philippe Starcka ponadczasowość oznacza długowieczność przedmiotów na poziomie wykorzystywanych materiałów, kulturowym i emocjonalnym. Realizuje tę ideę w serii Tulum poprzez udaną symbiozę minimalizmu i elegancji. Smukłe, prostokątne uchwyty i wylewki wychodzą ze stożkowego korpusu równolegle. Kombinacja okrągłych i prostych elementów sprawia, że baterie można łączyć również z innymi produktami Duravit. Płaska, efektownie wykończona wylewka ma dokładnie taką samą szerokość jak długa, gustowna rączka w stylu dźwigni. Nadaje to baterii eleganckiego stylu i gwarantuje łatwą oraz precyzyjną regulację objętości i temperatury wody. Dostępne są dwa wykończenia: Chrom i Czarny Mat. Tulum świetnie współgra z serią akcesoriów Starck T zaprojektowaną przez Phiippe Starcka.

HyperFocal: 0

Szeroki wybór dopasowany do potrzeb konsumenta

Od kompaktowych baterii umywalkowych stworzonych do małych łazienek dla gości, po bardzo wysokie modele, które mogą być łączone z misami umywalkowymi – Tulum by Starck oferuje najlepsze rozwiązania dla każdego rodzaju łazienek, dzięki bateriom umywalkowym dostępnym w rozmiarach: S, M, XL. Seria oferuje również optymalne rozwiązanie pod względem montażu w wybranym obszarze łazienki: bidetu, prysznica, wanny, a także od montażu natynkowego i podtynkowego, aż po wolnostojącą baterię wannową. Asortyment obejmuje dopasowane głowice prysznicowe w różnych rozmiarach i wariantach: okrągłe, prostokątne, a także rączki prysznicowe.

Imponująca jakość i funkcjonalność

Tulum zachwyca pod względem wizualnym, zachowując swoją jakość dzięki trwałym i doskonale wykończonym wkładom ceramicznym, a co za tym idzie łatwym do czyszczenia, powierzchniom. Harmonijnie zintegrowany aerator wzbogaca strumień wody w powietrze i wytwarza delikatny strumień. Przepływ wynosi zaledwie 5 l/min. Dodatkowo, energooszczędne baterie FreshStart są dostępne w rozmiarach S i M. Początkowo w centralnej pozycji płynie tylko zimna woda, natomiast ciepła jest dodawana tylko wtedy, gdy użytkownik celowo przesunie uchwyt w lewo. 

HyperFocal: 0

BlueBox® Duravit to uniwersalny system instalacyjny stworzony do wielu modeli baterii (baterie z uchwytem lub termostatyczne), umożliwiający montaż podtynkowy. Pozwala to na podjęcie decyzji projektowej nawet po zamontowaniu zestawu podstawowego.

Duravit AG

Duravit powstał w Hornbergu, w Szwarcwaldzie w 1817 roku. Założycielem firmy był Friedrich Horn. Duravit AG jest dziś wiodącym, międzynarodowym producentem designerskich łazienek. Dążąc do najwyższych standardów, firma zarówno projektuje jak i produkuje ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, wanny i brodziki, systemy wellness, toalety z funkcją mycia, baterie i akcesoria oraz systemy instalacyjne. Oprócz własnego doświadczenia w projektowaniu, Duravit ściśle współpracuje również nad rozwojem produktu z międzynarodową siecią projektantów, takich jak Cecilie Manz, Philippe Starck, Christian Werner, Sebastian Herkner i Bertrand Lejoly, a także utalentowanymi debiutantami. Ambicją Duravitu jest polepszanie życia użytkowników każdego dnia poprzez połączenie przyszłościowych projektów, bezkompromisowej doskonałości produktu, wyczucia ludzkich wymagań i odpowiedzialnego zarządzania przedsiębiorstwem. Kluczowym środkiem w osiągnięciu tych celów jest nadrzędna misja, aby stać się przedsiębiorstwem neutralnym dla klimatu do 2045 r. 

Philippe Starck

Philippe Starck to światowej sławy twórca o wieloaspektowej inwencji. Zawsze koncentruje się na tym, co istotne; w swojej wizji stawia na tworzenie, które niezależnie od formy jaką przyjmie, musi poprawić życie jak największej liczby odbiorców. Filozofia ta uczyniła go jednym z pionierów i centralnych postaci koncepcji “demokratycznego projektu”.

Wykorzystując swoją pracę we wszystkich dziedzinach, od produktów codziennego użytku (meble, wyciskarka do cytrusów, rowery elektryczne, indywidualna turbina wiatrowa), po architekturę (hotele, restauracje) oraz inżynierię morską i przestrzenną (jachty, moduł mieszkalny dla prywatnej turystyki kosmicznej), nieustannie przesuwa granice i wymagania projektowania, stając się jednym z najbardziej wizjonerskich i renomowanych twórców międzynarodowej sceny współczesnej.

www.starck.com / @StarckOfficial na Facebooku / @Starck na Instagramie