Zaproś wiosnę do domu! Wielkanocne inspiracje od Annie Sloan

Tuż przed Wielkanocą świat wokół nas rozkwita na żółto spragnionymi słońca pąkami forsycji, tulipanów i żonkili. Ten pogodny, żywy kolor to niezawodny sposób, aby dodać energii sobie oraz wnętrzom i wyjść obronną ręką z zimowego marazmu. Annie Sloan proponuje zacząć już od progu. Uchyl drzwi, zobacz: wiosna jest blisko!

 Annie Sloan, twórczyni kultowych farb Chalk Paint™ i niekwestionowany autorytet w dziedzinie koloru, nieustannie inspiruje i zachęca do wprowadzania kreatywnych zmian w najbliższym otoczeniu. Tej wiosny brytyjska artystka proponuje sięgnąć po kolor Tilton z palety farb kredowych Chalk Paint™. Głęboki, intensywny odcień żółtego będzie symbolem nadchodzącej wiosny, zwłaszcza gdy pomalujemy farbą w tym kolorze drzwi wejściowe do domu. – Uwielbiam to, że ludzie często wybierają intensywne, żywe kolory drzwi wejściowych. Takie, których nie wybraliby do swoich wnętrz – mówi Annie. – To jest dokonały sposób, aby zbudować emocje dla całego domu i stworzyć wejście, które wywołuje uśmiech na twarzy za każdym razem, gdy wracasz do domu.

Drzwi wejściowe w odcieniu Tilton będą prezentowały się szczególnie efektownie, gdy w ogrodzie zaczną rozkwitać pierwsze wiosenne kwiaty w żółtych kolorach. Na czas Wielkanocy możemy w prosty sposób nadać im szykowny wygląd zawieszając kwiatowy wieniec w odcieniach, które uzupełnią kolor drzwi.

Pomalowane farbą kredową drzwi należy wykończyć lakierem zewnętrznym Chalk Paint™ Lacquer. To wytrzymały lakier poliakrylowy na bazie wody z wbudowaną ochroną przed promieniowaniem UV, idealny do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Dostępny jest w błyszczącym lub matowym wykończeniu. Transparenty, szybko schnie i nie żółknie z czasem, dzięki czemu pomalowanych drzwi nie zniszczy deszcz ani słońce.

***

Więcej informacji na stronie: https://www.anniesloan.com/pl/