Wybieramy grzejnik do łazienki!

Czasy, kiedy mieliśmy niewielki wybór grzejników i zazwyczaj decydowaliśmy się na zawieszenie żeliwnego mamy już za sobą. Mimo, że ogrzewał to nieco odstraszał swoim wyglądem i kompletnie nie pasował do nowocześnie urządzonych łazienek. A jak jest teraz? Obecnie oferta producentów jest na tyle szeroka i ciekawa, że grzejniki mogą pełnić nie tylko funkcję grzewczą, ale i stać się ozdobą naszego pomieszczenia. Projektanci marki Luxrad dają możliwość wyboru nie tylko rozmiaru ale i koloru oraz kształtu grzejnika.

Mimo tego, że większość osób decyduje się na tradycyjne rozwiązania, producenci starają się wprowadzać na rynek nowe, ciekawe projekty próbując sprostać oczekiwaniom Klientów. Cechą charakterystyczną jednej grupy produktów jest osłona, drugiej zaś rurki – okrągłe, owalne czy czworokątne. Spośród wielu grzejników prezentujemy kilka modeli, które sprawdzą się w każdej łazience.

Grzejnik Pollux

Unikalny wzór modelu Pollux oparty jest na szklanej płycie i zaokrągleniach. Grzejnik zwraca na siebie uwagę nie tylko niezwykłym wzornictwem, ale i funkcjonalnością. Otwory wykonane są z najwyższą starannością – ich krawędzie są idealnie zaokrąglone. Część przednia w całości zbudowana jest z bezpiecznego szkła hartowanego.

Grzejnik Kastor

Model Kastor to przede wszystkim szyk i elegancja, które współgrają z funkcjonalnością. Połączenie pionowych trójkątnych profili z prostokątnymi, płaskimi rurkami daje wrażenie ekskluzywnego elementu wnętrza. Wygląd grzejnika Kastor to jego niewątpliwy atut, jest niepowtarzalny i podkreśla styl każdej łazienki.

Grzejnik Atakama

To, co wyjątkowe w grzejniku ATAKAMA to jego niebanalna konstrukcja. Panele grzewcze o szerokim i płaskim kształcie ułożone są rytmicznie w grupy i zamontowane na podwójnym kolektorze. Całość może być złożona w dowolnej konfiguracji, zaś kolor i powłoki uzależnione są od preferencji klienta. Wybór tego grzejnika to idealne rozwiązanie do każdej nowoczesnej łazienki, jak i innych pomieszczeń, ponieważ zapewnia różnorodność aranżacji.

Grzejnik Elegant

Model Elegant to jeden z tych grzejników, który może znacząco ułatwić życie. Nie tylko wygląda nowocześnie dzięki prostokątnym otworom, ale również posiada praktyczną przestrzeń, która daje możliwość szybkiego wysuszenia np. ręcznika.

Grzejnik Atria

Model Atria to nowy rodzaj grzejnika łazienkowego. Prostota szeroko położonych rurek o kwadratowym przekroju i prostokątny kształt konstrukcji będzie pasował do każdego wystroju łazienki i nada jej wdzięku. To solidnie wykonany grzejnik ze stali niskowęglowej lakierowanej. Na każdej ścianie będzie się prezentował estetycznie, może także spełniać funkcję wieszaka na ręczniki.

Szeroka oferta grzejników łazienkowych daję nam swobodę wyboru, możemy wybierać nie tylko w kształcie osłony czy otworów, ale i w formie rurek.

Luxrad to lider wśród producentów grzejników dekoracyjnych i łazienkowych w Polsce. Marka powstała w 2007 roku. Od początku istnienia cała produkcja odbywa się w Polsce. Luxrad tworzy najwyższej jakości produkty wzgodzieznowoczesnym designem, ergonomią ibezpieczeństwem. Jest pierwszym Polskim producentem, który wykorzystał szkło w produkcji grzejników oraz opatentował technologie Wulkan. Firma posiada najszerszy asortyment oraz daje możliwość wykonania grzejnika na specjalne zamówienie. 

 www.luxrad.com