Marka JURGA rozpoczęła współpracę z Twoją Ekipą

Twórcy kanału „Twoja Ekipa” postawili na produkty firmy JURGA. We współpracy z marką rozpoczęli cykl filmów pt. „Nowe życie starych powierzchni”.

JURGA to polski producent i dystrybutor na rynku chemii budowlanej. Firma dostarcza profesjonalnym wykonawcom i indywidualnym klientom produkty znajdujące zastosowanie na każdym etapie prac budowlanych, remontowych, a także rewitalizacji i pielęgnacji. W dedykowanych filmach – na kanale Twoja Ekipa – zostaną przedstawione przede wszystkim preparaty, które pozwalają na przywrócenie dawnego blasku zniszczonym powierzchniom.

Twórcami kanału Twoja Ekipa są Artur Witkowski i Maciej Pertkiewicz, znani fachowcy z programu Nasz nowy dom”. Publikują treści skierowane głównie do osób, które chcą zdobyć lub zwiększyć swoją wiedzę z zakresu budownictwa, remontu czy renowacji powierzchni. W swoich materiałach w prosty i przystępny sposób pokazują jak samodzielnie zadbać o dom i jego otoczenie.

Ich najnowsze materiały z cyklu „Nowe życie starych powierzchni” mają na celu pokazać, że warto skierować się w stronę ekologii i zrównoważonej konsumpcji. Twórcy filmów przekonują, że nie trzeba od razu wymieniać i wyrzucać rzeczy. Można je naprawić lub odrestaurować, tak by nie produkować dodatkowych śmieci. Wszystkie filmy będą miały charakter poradnikowy, w których krok po kroku zostanie zaprezentowane wykorzystanie poszczególnych produktów wraz z dodatkowymi poradami od fachowców. Cykl obejmie sześć filmów, które będą emitowane na kanale YouTube Twoja Ekipa – w okresie od sierpnia do grudnia br.

Za realizację kampanii odpowiada agencja Royal Brand PR. Do zadań agencji należy współtworzenie scenariuszy, czynny udział w produkcji filmów, a także przygotowanie i wdrożenie kompleksowych działań w mediach tradycyjnych i mediach społecznościowych.